У комунальних кінотеатрів Хмельниччини може з’явитись новий керівник

Бюджетна комісія Хмельницької обласної ради на своєму вчорашньому засіданні погодила призначення Інни Гонтар на посаду директора обласної фірми «Кінопрокат», котра керує хмельницьким кінотеатром «Планета». До цього вона 6 місяців була виконуючим обов’язки директора.

Депутати погодились з таким призначенням, незважаючи на те, що молодий керівник не змогла назвати всі економічні показники роботи підприємства. Натомість, за її словами, комунальне підприємство і надалі розраховує на дотації з бюджету. У цьому році «Кінопрокат» знову виявився збитковим, хоча, його дохід і збільшився завдяки встановленню цифрового обладнання.

P_20141222_121815

«До встановлення нового обладнання він був дуже збитковим. Ми фінансували практично всі 100% заробітної плати. Зараз дохід збільшився приблизно в півтора рази. Не дотягують до самоокупності десь 10-12 тис. на місяць», – розповів голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар.

Остаточне затвердження Інни Гонтар на посаді директора «Кінопрокату» має відбутися на сесії обласної ради.

Ксенія Орлова

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Для чого утримувати за рахунок бюджету кінотеатр? В чому його місія? Слова Ульянова ^Важнейшим из искусств для нас являтся кино^, уже давно не актуальні. Передати в оренду – отримувати надходження до бюджету. Всі у виграші

  2. Ця дівка нічого не змінить,цифр не знає,досвіду немає,далека від реальності,але хтось іі запихує просто ногами. Мати приміщення в центрі міста і не заробляти,потрібно бути дуже тупою!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.