На Хмельниччині збунтувалися селяни проти відключення світла

Понад 100 мешканців Грицева Шепетівського району перекрили дорогу державного значення на знак протесту проти безсистемного відключення світла.

Як повідомляють “Надзвичайні новини”, селяни обурені незручностями, які виникають після вимкнення світла на 6-9 годин щоденно.

“Я – гіпертонічка і мені постійно потрібно викликати швидку. Не працює як стаціонарний, так і мобільні телефони, оскільки немає світла”, – наголосила Надія Куліш.

Протестувальники скаржаться, що через відключення страждають дитячі садочки та заклади освіти селища. Також селяни нарікають на зіпсовану побутову техніку.

“Погоріло електричне приладдя, зокрема, електроплити через проблеми з відключенням світла. Діти встають о 5 годині ранку, щоб виконати домашнє завдання”, – зазначила Галина Чабанюк.

Мешканці Грицева поставили ультиматум: або працівники РЕМу розроблять відповідні графіки відключення, або вони наступного разу перекриють дорогу міжнародного значення.

https://www.youtube.com/watch?v=VCfHizHjUag

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Це залежить не від обленерго а від наших керівників, які довели до цього

  2. І це голова РДА, що говорив “брати гранотомет та лупити” замість мирної акці? Він працює на державу чи куди ?схожий на гопника, з думками та закликами до роздору в супільстві

  3. Краще щоб усі містом районом не заплатили за електроенергію…… продавати електроенергію за кордон у нас є можливість і навіть по дешевшій ціні а на внутрішній ринок не має. На це можна сказати тільки одне у нас все робиться через сра..у.

    • А скільки її продано за кордон ? Чи передбачено контрактами (у випадку не постачання за бугор електроенергії ) штрафні санкції для України і які ?

  4. йде переділ добра. І все. люстрація всіх не бере. полишалися в кріслах і минулі, і позаминулі, і поза-поза… Тепер бояться, що доведеться посунутися. От і капостять. А теперішня влада не втямить, що дозволивши катавасію в країні, – тільки свій кінець пришвидшила

  5. докерувалася бандерівська бидлота.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.