У Хмельницькому банківський Майдан перенесли, але мітинг таки був

У Хмельницькому віче проти свавілля банків і валютної політики НБУ, заплановане на 21 грудня, сьогодні не відбулось.

Близько 50 людей прийшли на Майдан незалежності у призначений час. Їм повідомили, що банківського Майдану не буде, бо Рада Майдану не змогла одностайно проголосувати за цю пропозицію. Деякі її члени голосували проти, остерігаючись «зіграти на руку Путіну».

Людям, котрі прийшли на протест, запропонували обговорити претензії до влади в режимі вільного мікрофону, а 26 грудня завітати на сесію обласної ради і озвучити вимоги депутатам.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Через деякий час на мітингу з’явився головуючий Ради Майдану Алім Міщук. Він різко розкритикував колег, котрі голосували проти банківського Майдану.

«Минулої зими ми тут з вами говорили, що коли через квартал, через півроку нова влада буде поводитись, як стара, то будемо їх трясти, так, щоб тирса сипалась. І чого сидимо? Чи вони такі гарні? Я просив усіх проголосувати за банківський Майдан, щоб поговорити про те, як ми зубожіємо. А ми таки зубожіємо. Я знаю тих, що були проти. Вони працювали у штабі Порошенко. Тому їм це непотрібно», – заявив Алім Міщук.

Зрештою, домовились зібратись 26 грудня – дата, на яку заплановане чергове засідання сесії облради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Это как… снова Майдан, снова Алим…. снова Сашка…Чи то Алим не фартовый, чи Сашка не догоняет .. может не с ними надо майданить, ведь какие активисты такая и революция

 2. Цей хлопчина високий Саша – обличчя і суть усієї ради майдану.

 3. а Ви обличчя чого??? де Ви зі своїми діями??

  • А я не тусуюсь усюди де можна засвітитися, тому питання обличчя чого я є попахує безглуздістю. а з приводу дій…не смішіть будь ласка…..

 4. Це якесь посміховисько! То проводять майдан то ні….одним словом ЦИРКАЧІ!!

  щкода, що на плечах тих то стояв та воював на Майдані, зараз обсираються такі як алім та й уся ця божевільна “рада майдану” Ганьба вам пройдисвіти

 5. Пару раз “пощастило” бути на цій “раді Майдану”. з усією повагою до деяких адекватних її учасників- загалом абсолютно шизофренічна “рада” яка відірвана від реальності.ну і пару самопіарщиків на тему Майдана. кого реально люстрували? яку користь приносять місту і громаді?

 6. взагалі не зрозумію суті протесту.коли людина брала кредит у валюті хіба не розуміла усіх ризиків. у всіх був вибір- гривня чи валюта. ніхто не примушував. просто повелися на кращі умови. хоча усі заробляють у гривні все одно набрали у валюті. і що тепер вимагати? ми ризикнули і програли-поверніть нам доллар по 8?ситуація справді важка з долларовими кредитами, але ті хто вважає що протести на такі теми грають на руку Москви-праві на 100%

 7. Безперечно новий майдан-це актуально, але його, як і Революцію гідності робитиме не Алім і його рада

 8. А чому би тому високому пирхатому жидові не стовбичити без толку адміністрацією та не збирати перед собою пенсійней контингент та дурити їм голови, а поїхати в АТО?
  Алім Володимирович відправте його будь – ласка, до Вас бідьше люди потягнуться.

 9. та того жида його клікуха в школі була Адольф ..всі піджопникиам копали бо він був тупий сопливий…
  а так то зараз виріс але розуму там немає… треться собі ..краще б працював а не байдики бив з під маменої юбки

 10. позорисько! не рада майдану , а збіговисько психічно хворих людей. пропоную проводити раду майдану не в приміщені ОДА, а виділити ім кімнату в скарженцях, поближче до санітарів

 11. Коментуючі, та чорт з тим Алімом ( до речі це дійсно я) але ж з курсом дійсно фігня спекулятивна. Не повинен він стільки коштувати. Афера нацбанку і вище , так як і дивна війна. Поясню на ціні на бензин: В грудні 2013 бензин був по 9 ,курс -по 8 .Зараз нафта впала з 120 до60 баксів (в двоє) , а курс виріс вдвоє . Тоді 9 поділити на 2 і помножити на 2 буде те ж 9. Чому тоді бензин по 17.80 А тому що ми лохи,які споживаємо лапшу. Так і по курсу гривні тільки математика складніша. Я не рвусь на посади, хоч не дурніший тих що працевлаштувались (напевне тому й не беруть) . Без моєї присутності рада Майдану не прийняла рішення організувати ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИЙ Майдан. А шкода. А мудрствують ті тут хто має жирок. Нічого скоро розсмокчеться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.