Вихованці дитсадка стали Миколаями для хмельницьких спецпризначенців

У День Святого Миколая діти з хмельницького дитячого садочка №1 подарували солдатам власноруч зроблених янголів-охоронців. А їх батьки передали армії домашнє печиво та інші солодощі.

Не менш цінними виявились і святкові побажання. «Щоб ви не хворіли», «Щоб ви всі повернулись живими і здоровими», «Щоб війна швидше закінчилась і ви повернулись додому» – по черзі звертались до вояків маленькі українці.

1

5

8

А на запитання про те, хто хоче стати військовим, руки підняла ледь не всі присутні діти, навіть дівчатка.

Всі фото Ксенії Орлової.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. 19.12.2014 День Святого Миколая. За декілька днів до свята в Автомайдан зателефонувала матуся одного з вихованців дитячого садочка #1 що по вул. Козачій і попросила приїхати на свято до діток, які цього року не лише очікують подаруночки для себе, але й самі їх підготували для військових які воюють на сході. Батьки порадилися з вихователями і вирішили передати обереги зроблені дитячими ручками та печиво військовим через волонтерів які постійно возять на схід допомогу. На томість Автомайданівці також вирішили приготувати сюрприз для маленьких Миколайчиків і запросили бійців 8-го полку, які з радістю прийняли пропозицію поспілкуватися з малечею і разом з волонтерами подарували дітям іграшки, Новорічні сніговички.
    А вже у вівторок дитячі подарунки і побажання відправляться з Автомайданом на передову.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.