Хмельницька влада просить Порошенка запровадити систему віяльних відключень

Виконувач обов’язків хмельницького міського голови, секретар міськради Костянтин Чернилевський звернувся до Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, Міністра енергетики та вугільної промисловості з проханням запровадити у Хмельницькому систему віяльних відключень.

Про це повідомляє прес-служба міськради, зіславшись на текст листа.

Чернилевський вказує, що з 1 грудня в Хмельницькому запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії. Однак, внаслідок цього, без попереджень, по кілька разів на день, відключається 20-25 % споживачів, одні і ті ж райони міста.

“Вибірковий підхід разом із непрогнозованими часом та тривалістю відключень електроенергії, призводить до несправності у роботі побутових приладів, ліфтів, систем індивідуального опалення тощо, викликає справедливе обурення громадян і працівників промислових підприємств, створюючи соціальну напругу серед населення міста”, – наголосив він.

Натомість запровадження системи віяльних відключень, на думку секретаря міськради, дасть можливість відключення конкретних споживачів не більше двох годин на добу, відключення будуть застосовані до всіх споживачів, крім об’єктів життєзабезпечення та об’єктів соціальної сфери.

“Про графік віяльних відключень можна буде завчасно поінформувати населення міста та об’єкти промислової сфери, що дозволить громадянам міста планувати свій побут, а підприємствам – свій робочий графік”, – заявив Чернилевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Зівернення на вдале.
  За повідомленнями керімників Міненерго, що поширені у ЗМІ, України постачає енергію окупантам в АРК, бо там “привабливі ціни” (!!?).
  На мій погляд, враховуючи дифіцит енергії та з намірами сприяти актам громадянської непокори окупантам в Криму, наша держава має відмовитись від постачання їм електроенергії, що забезпечить стабільність енергосистем в Україні.

 2. звернення, тупо аби попіаритися.
  хай йде в РЕМ і складає графіки.
  завдання мера вирішувати проблеми а не писати листи на деревню дедушке.

 3. Хорошо бы еще всех ГОВНОХОХЛОВ и мазуриков типа быка чернилевского – истребить , а мы уже знаем , как жить здесь будем , таки да . Неужели это быдло не поняло , кто страной правит , вот гои поганые….

 4. Парадокс уркаины

  Крым и Донбасс…дотационные регионы послали вас …так живите и процветайте

  укроп растите…вот только свиньи дохнут….но это меньше надо гимн выть…не выдерживают свиньи вашего ГИМНА (укр.)

 5. Год с начала Майдана: обещанных золотых гор инвестиций нет

  Пришедшие после победы майдана политики обещали украинцам золотые горы инвестиций из-за границы. На деле майдан лишь развалил экономику Украины.

 6. Доборолась Україна
  До самого краю.
  Гірше ляха свої діти
  Її розпинають

  Т. Г. Шевченко

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.