Хавронюк пішов з “Батьківщини” до “Народного фронту”, бо побачив у Яценюку сильного реформатора

Колишній заступник голови фракції ВО “Батьківщина” Олег Хавронюк склав повноваження члена партії Тимошенко і вступив до політичної сили “Народний фронт”.

Про це він заявив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”, яке буде опубліковане найближчими днями.

Фото ye.ua

Фото ye.ua

Я залишився на демократичних засадах. На сьогодні я з “Народним фронтом” Арсенія Яценюка і є членом цієї політичної партії. Вважаю, що “Батьківщина” і “Народний фронт” – це родинні структури і переходити у будь-які інші сили я не хочу. Тим паче, що лідер партії і Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк – один з тих реформаторів, які здатні щось зробити. За 24 роки незалежності України він чи неєдиний прем’єр-міністр, хто не боїться брати на себе відповідальність“, – сказав він.

Екс-бютівець додав, що у “Народний фронт” його запросив діючий нардеп і керівник обласного осередку НФ Олександр Ксенжук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. а завтра до сєні піде і ванька шахматіст, а далі і шарабура, і шпак, і ще багато хто, тому що сєня ого-го. Тьфу, слів не має. Тільку дурнем залишиться виборець, якщо віддасть за цих зацвівших демократів свій голос восени.

 2. ОЧЕРЕДНАЯ СВОЛОЧЬ!

 3. Має повне право! Він зато адекватний і розумний! Тарасюк був в Свободі,Партії Регіонів і піде ще в Удар! І що? Має право!

 4. то Ксенжук збирає під своє крило всіх
  розвалюючи БТ
  грядуть місцеві вибори от й збирає всіх -майбутніх обласних та міських кнопкодавів, під егідою Миколи Мартиненка(ядерного барона)
  Ксенжук уунас “сірий кардинал”…
  Тепер він претендуватиме на лаври “шахматіста”

 5. шахматісти флаг вам .опу. ходять-переходять з кутка в куток. криси зашиті. а на фронт .лядва не хоче перейти? була б моя воля ви .разі всі б сиділи під градами.

 6. Да здраствует жидовня ! Зеків тимошенко, авакова, мусійчука та олю ляшко – в парлямент. Злодія та сина шуляра Вальцмана в Прязаденти.

 7. Хавронюк має нюх. А Балема має 10 партквитків,був вєздє,тепер лиже цим,просто творчий дядько. І сина біля себе тримає,як він диригує,як конюх з кнутом,що ці Балеми собі думають? Окрема дурна республіка. Там щей жінка,скоро онуків візьме на роботу талантіще.

 8. Сьогодні долар по 22, завтра ? Хаврон-міняй Яценюка на Садового.

 9. Хавронюк розумний,надійний,приємний співрозмовник і нормальна людина. А людина має право вирішувати. Його компанія була не дуже і не погоджуюсь з його коментарями,що заступники голови ради не справляються,а голові раді потрібно допомагати. Ні,його потрібно переобрати,або сидіти з ним в кабінеті і вирішувати. Таке враження,що обрали самого тупого, а тепер всі ржуть,або вигідно з придурком працювати. Зато він думає,який він розумний. Господи! Спаси і збережи! Вчи не вчи,а толку мало!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.