Майже місяць гуманітарна допомога з Чехії не може відправитись в зону АТО

25 листопада до Кам’янця-Подільського надійшла гуманітарна допомога з міста-побратима Кутна Гора (Республіка Чехія). Для українських військовослужбовців чехи передали теплий одяг, термобілизну, берци, каремати, намети, однак майже за місяць після отримання допомоги необхідний вантаж так і не виїхав в зону АТО.

Допомога для української армії наразі знаходиться на розмитнені в зоні митного контролю. Проблема в тому, що в Міністерстві соціальної політики досі не визнали цей вантаж гуманітарним.

Цю інформацію в коментарі НГП підтвердив голова правління громадської організації «Кам’янець-Подільського об’єднання учасників АТО» Віталій Бурбан.

«Ми зверталися до Володимира Мельниченка з проханням допомогти пришвидшити цю процедуру. Він відзвонився і сказав, що дійсно необхідні документ вже в Мінсоцполітики. Минулої суботи мало відбутись перше засідання міністерської комісії, щодо вирішення цього питання», – повідомив Віталій Бурбан, додавши, що ще й досі немає жодної інформації стосовно результатів вищезгаданої комісії.

За словами волонтера, як тільки Мінсоцполітики визнає вантаж гуманітарним, то митниця, за попередньою домовленістю, протягом дня розмитнює та видає чеську допомогу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. от с*ки!!! і все той “куля в лоб”
    нехай би йшов в зону АТО рядовим голим-босим і виконав свою обіцянку про камікадзе!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.