Рада Майдану хоче разом з Порошенком вирішувати кадрові питання Хмельниччини

Хмельницька Рада Майдану наполегливо просить Президента Петра Порошенка надати їм можливість впливати на кадрові питання Хмельниччини.

Про це представники громадських організацій об’єднані в ГО “Хмельницький майдан” заявили на своєму щотижневому зібранні та підписали відповідне звернення до президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та Верховної Ради.

Громадська організація “Хмельницький майдан”, в яку входять активні учасники Революції гідності у Хмельницькому та Києві вважають, що мають право впливати на призначення кандидатів на керівні посади області. Вони вивели шість пунктів критеріїв, за яким слід обирати кандидатів на державні посади:

1. Попередньо оприлюднювати на сайті Президента України список кандидатів на посаду, з автобіографією, не далі наступного дня після подачі документів і не пізніше, ніж за тиждень до призначення.

2. Претендент на посаду та члени його сім’ї повинні бути непричетними до корупційних та кримінальних скандалів.

3. Претендентом на посаду не може бути особа, що займала керівні посади в органах влади та місцевого самоврядування за часів режиму Януковича.

4. Претендент на посаду повинен пройти процедуру люстрації.

5. Претендент на посаду та члени його сім’ї, які проживають спільно з ним, повинні до моменту призначення оприлюднити свої декларації про доходи, майно, яким володіють, та майно, яким користуються. Крім того, у добровільному порядку мають бути оприлюднені аналогічні відомості про членів родини претендента, які не проживають з ним спільно, але належать до 1-ї та 2-ї черги спадковості (батьки, діти, брати і сестри).

6. Претендент на посаду повинен мати управлінський досвід не менше 3-х років.

“Врахування зазначених вище критеріїв дозволить уникнути громадського спротиву та сприятиме налагодженню конструктивної співпраці з керівництвом області”, – вважають майданівці. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Клоуни, які дискредитують Майдан, ніяк не заспокояться. Міщук вже на виборах побачив як його підтримують його люди.
  Невже ці невігласи не знають чинного законодаства, що якась громадська організація не має права втручатись в питання в які вони лізуть?

 2. шанові члени — покажіть кожен своі досягненя не словами * я член з майдану * а свою біогрфію – хто Вас упоноважив від імені жителів Хмельницькоі обл а потім звертайтеь в іншому випадку звертайтесь як МИ САМОЗВАНЦІ і лалі по тексту——-

 3. Нехай спочатку зареєстрться офіційно,а тоді впроваджують свою діяльність . Там дідусі з апаратами в вухах,а зяті їхні і діти з Партії Регіонів. Супер,правда? Тепер зрозуміло,чого вони пішли. Клюс перший хабарник ХТІБО. Всі хто вчився знають,як в нього екзамени здавались,да і років йому 76,про що з ним говорити,коли середній чоловічий вік він уже пережив. Стидно.

 4. Театр Старицького приймає на роботу. Всі туди! Коханка ексдиректора з підробним дипломом в політиці,Очеретна з підробним дипломом тепер працює в обласній раді,цікаво ким? Шпулак мітить на директорське крісло, Пундик теж хоче,отже продовження буде. Вони вже всім надоіли! Якість вистав кращою не стала,як писали на всіх,так і пишуть. Видумують чудеса! Коли дям стане спокійно працювати? Молодь спостерігає за всім і мовчить. Старіки їх затюкали.

 5. Дивно це читати. Законодавство ніхто не змінював,а рада хоче дуже багато. Як варіант нехай про себе розкажуть і публічно покажуть декларації ,квартири,в яких проживають,машини,на яких їздять ,а тоді брєд цей будуть нести. При чому тут театр? Читайте краще,а то робите вінігрет.

 6. щуряча рада що зрадила ідеалам майдану ще щось вякає ? як можна бути такими конченими ?

 7. А як можна бути такими диванними базікалами!?!?

 8. А що не правду кажуть, як наприклад з директором облздороввідділу Цуглевичем розвалив лікарню в Кам-Под, а тепер розвалює медицину Хмельницької області. Сам має все і забагато, а прикривається братом (дві супер машини, готель, яхту, і так далі.

 9. Просто не верю, что рада майдану может предложить что то толковое.

 10. “Чесність” правда що плітки збираєте , ви заздрисник щодо успішних людей , до порядності Цуглевича вам дуже далеко.Всі медики Кам.Под.завдячують йому що зберіг медицину району ,жодної людини нескривдив та незалишив на призволяще ,- можете заздрити – ідіоти ….

 11. Як не намагався антимайдан протиставити себе майдану – нічого не вийшло. Як би т.з. “РАДА МАЙДАНУ” не намагалася себе уповноважити замість майдану – нічого не вийде. Це всього навсього громадська організація по суті із 3-4 членів (реальних). яку після зміни влади ніхто ніколи ні на що не уповноважував, і які навчились тільки “мочити” Лабазюка. І якщо погоджувати з кимось якісь кандидатури то лише з Хмельницьким майданом, на який прийде не 100-200 людей а 10000 свідомих людей, які прийдуть з бажанням змінити щось на краще, а не заповнити вакантне місце. Призначити можна хоч чорта лисого, але той хто призначає має нести відповідальність за його дії і всі результати роботи.
  І врешті решт, а з ким погоджувати- з Міщуком?, (запитайте що про ньогодумають люди у селах де має чи мав бізнес,) з Вишнівською? (запитайте про неї за місцем роботи, принаймі: І ви одразу почуєте діагноз) з Гулко- (запитайте про неї принаймі у с.Шпиченці – почуєте багато новенького і цікавенького), Ковбасюком? (запитайте скільки вкра….. отримав землі разом із сімєю, а потім порівняйте свою сімю). І врешті решт запитайте їх усіх разом: хто їм платить за дешеві акції, флешмоби, скандали та пустий піар?????. Запитайте, і якщо не збрешуть, почуєте цікаві прізвища, а головне ой як відомі і дуже далекі від ідеалів майдану.
  МИ МАЄМО ЗВИКНУТИ ПИТАТИ НЕ ЗА ПРІЗВИЩА, НАЯВНІСТЬ ГРОШЕЙ, АВТОМОБІЛІВ І ЩЕ КАЗНА ЧОГО, А ВИКЛЮЧНО ЗА РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ.

  P.S.як державний службовець впевнений, що там де погоджують здебільшого більша корупція ніж там де вирішують. Тому не потрібно жодних погоджень, а лише ЗАКОНОДАВЧО визначені вимоги і суворий контроль.

 12. Дивні ви люди -рада майдану, самі себе обрали , самі для себе збираються і самі для себе виносять такі самі безглузді рішення. Перш нід давати пропозиції Президенту варто спочатку відкрити Кодекс законів про працю, Закон України Про державну службу, та інші законодавчо-нормативні акти та навчитись хоча би елементарної грамотності. А взагалі шановні радомайдановці, ви що насправді думаєте що поміняв з десяток чиновників в країні щось зміниться? Підіть спочатку на Хмельницький ринок, по приватних піжприємтвах міста, автопернвізниках та інших підприємцях, подивітся які в них будинки, машини і яку офіційно зарплату вони одержують. Стстему міняти потрібно, чкєте придурки? Систему! Щоб всі чесно сплачували податки, реєстрували всіх працівників, закупляли товари не через чорний нал, а безготівково і тоді краще жити стане і проблеми самі зникнуть само собою . Европа це в першу чергу дотримання Закону, а якого закону ви дотримуєтесь?

 13. Багато чого вони хотять. Клюс головний хабарник краю. Все розпочиналось з ХТІБО. Я пам’ятаю як ми вчились. Платили йому всі,без цього екзамен не здав би. А тепер він борець за правду і справедливість? Дідугани ходять з апаратами,а їхні діти і зяті від Партії регіонів. Зрозуміло чого вони пішли туди. В наступний раз назвемо прізвища. Любомир-хворий гросмейстер,по ньому теж видно все,незграбне,товсте,з жіночою фігурою,як гермофродит. Де він взявся? А він ображений на весь світ! І так всі!

  • Вот так и живем! Если власть гоним, то уже такую сволочную, дальше некуда.А кто рядится в оппозицию? сволочи пожиже(только из за того что не были у корыта) недоумки, мелкие хапуги, горлодеры, в общем такая же шваль. Когда поумнеем, народ!!!!

 14. ВСІ ЦІ РОЗМОВИ ТА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОДНОГО МІСЦЯ !!!!!!!!!!! КРАЩЕ ПІДКАЗАЛИ ЛЮДЯМ ЯК ЇМ ВИЖИТИ В ЦЕЙ СКРУТНИЙ ЧАС !!!!!!!!! А ПРО РАДУ МАЙДАНУ ТРЕБА ОКРЕМО ГОВОРИТИ ПО КОЖНОМУ ЇЇ ЧЛЕНУ!!!!!!! ЗБІР БЛАТНИХ ТА ШАЙКА НІЩІХ !!!!!!!! ЯКІ ПЕРЕФАРБУВАЛИСЯ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ!!!!!!!!

 15. Ви поможіть Павлючку привезти в суд,оце буде робота,бо все тікає і тікає. Чого ж так боїться ? Подруги Продан і Заярнюк допоможуть,чи вже не подруги? Докерувалася до статті,там погано ще перевіряли. А Штойко головний бухгалтер чому не притягнута до відповідальності? Ій давно пора тікати,все рило в пуху. І Трачуку пора чухати,квартиру свому сину зробив в центрі міста,забули? Тоді ще Моісеєнко дали,люди стільки років пропрацювали,а ці вихопили. Там копати і копати! Було б бажання!

 16. Не забудьте ще про Крентовського,він теж увірвав ласий шматок ,квартиру собі. Оце самі хитрожопі були на телебаченні,а інші пахали і дулю мали. А тепер ці всі щураки Моісеенки і Крентовські лізуть в директорське крісло,як їх можна любити і поважати? Для себе все робили і будуть робити. Патріоти хрєнові. Продажні,по всім партіям бігають за гроші. Жах!

 17. Ось ви базікаєте, а Симчишин – працює!

 18. Молодець! Комусь треба працювати,таких працьовитих як він ще декілька по управлінням. Ненормальні люди! Думають що все встигнуть. От Стебло нікуди не спішить,нічого не соображає,в голові вавка. Хай п’є зеленку! Не може розібратись з управліннями. Польовика прикриває. Молодець Лесюня,він побратим Пруса,нехай просто отримує зарплату,нема чого перетруждатись.

 19. Судячи з досвіду скажу наступне. Перший заступник хоче і може працювати,по сільському господарстві теж в темі,чого не скажу про керівника апарату. Не бачу суттєвих зрушень,так собі,аби ходити на роботу і отримувати не маленькі гроші. Їздити весь час в АТО не правильно,потрібно координувати дії управлінь,Стебло потрібно робити в громадській організації ,а ще не займатись інтригами,а вона по самі вуха в них. Слухає всіх підряд,все вилізе проти неї ,рано чи пізно. Прикриває бездарів і лінивих,який взагалі на роботі не бачать. Схаменіться Лесю і зробіть висновки. Преміі людям ви не даєте,зато про себе не забуваєте. Займіться роботою!Порада,це просто Порада,народ не мовчить про Вас!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.