У Хмельницькому на шість років засудили водія “пазіка”, який допустив летальне ДТП

Хмельницький міськрайонний суд сьогодні виніс вирок водію перекинутого автобуса у мікрорайоні Лезневе 11 червня 2014 року.

Зокрема, водія автобуса “ПАЗ” Івана Снігура визнали винним за 3 частиною 286 статті Кримінального кодексу України та засудили до шести років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 3 роки.

паз

Моральне на матеріальне відшкодування постраждалим виплачуватиме страхова компанія, де був застрахований транспортний засіб та компанія-перевізник “Купава”, якій належав автобус.

Нагадаємо, що 11 червня 2014 року у автобуса «ПАЗ», що курсував за маршрутом №9 відмовили гальма. Для того щоб уникнути більшої кількості жертв, на повороті водій з’їхав у річку. Внаслідок ДТП однин чоловік загинув на місці, один згодом у лікарні та більше 30 пасажирів отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. в мене от питання: а які покарання поніс власник? чи водій винен у несправності авто? безглуздя продовжуються далі…

 2. я тобі скажу,до власника ніхто нічого немає,він собі лишився сухим.

 3. Так как автобус на момент Дтп находился в собствености ПМП Купава материальную и моральную ущерб потерпевшим выплачивает предприятие. И страховая. А владелец действительно легко отстрелялся… а водителя посадили ровно за то в чем он виноват. И пусть его семья выскажет благодарность потерпевшим за то что те были на его стороне..

 4. Одне можу сказати, вирок явно незаконний.

  • звичайно вирок не всіх задовільнив, а знаєте чому? Тому що суд не визнав, що стан автобуса знаходиться в прямому зв”язку з результатоми аварії. Хоча судмедексперт дав покази про те що в більшості своїй травми були нанесені виступаючими металевими конструкціями. Тобто на людей падали сидіння які були погано прикручені! Це Вам так наприклад.

 5. Панове судді, скажіть будь ласка, як можна стягувати кошти з підприємства, коли є страхова компанія. Для чого тоді страхувати автомобілі і водіїв? Може, просто ніхто з власників підприємства не “підійшов” до судді “по нормальному”? А водію, якщо чесно, дали забагато, це ж необережний злочин.

  • Злочин не необережний!!! Дали йому стільки скільки мали дати, навіть менше, тому що потерпілі просили менше, і суддя пішов на поступки. Це по-перше. А по-друге, Купаву треба взагалі закрити. Як би ви бачили і чули як вони працюють у Вас би коси дибки встали.

   • І з привду страхової. Вона доречі виплачує все, що знаходиться в межах прописаного законодавства… Так що треба не до суддів задавати питання, а до депутатів які займаються законодавством.

 6. Під Лезневом мерседес ОДА на якому Їздив Ядуха зіткнувся із зустрічним автомобілем.Хто винен, водій чи пасажир? Ремонт коштує бюджету понад 100 тис. грн. Слава Богу що всі живі. Загадка: хто був пасажиром? Підсказка: “Я їду на роботу громадським транспортом”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.