Стрілець з Віньковецького району замість лисиці “вполював” людину

Мешканець Віньковецького району 29-річний Володимир Яницький увечері 29 листопада вистрелив у свою сусідку Ганну Яців з рушниці. Трагедія сталась у межах села Майдан-Карачієвський, коли жінка вийшла на город.

Життя 51-річної потерпілої вдалось врятувати. Вона перенесла важку операцію і зараз перебуває у Хмельницькій обласній лікарні. До одужання ще далеко. Ганні Яців видалили частину кишечника і печінки.

Лікарям вдалось дістати з її тіла не всі дробини, що туди потрапили. Одна влучила глибоко в печінку, а така операція була б небезпечна для життя. Такожсуттєво уражене стегно. Постраждала і рука, яка наразі майже не рухається.

Про все це НГП розповіла донька потерпілої Наталія Родецька. Вона звернулась до засобів масової інформації через побоювання, що стрілець залишиться непокараним.

Вся родина потерпілої переконана, що в перші дні після трагічного випадку міліція не особливо переймалась цією справою. Лише тоді, коли вони почали звертатись в усі можливі інстанції, їм надали хоча б якісь відповіді про хід справи. У тому числі, довідку про те, що зброя спочатку була вилучена, потім повернута, а вже після того взята на експертизу. Знайомі мисливці розповіли сім’ї, що на мисливських рушницях сліди пострілу можна легко знищити.

Старший слідчий віньковецького райвідділу міліції В’ячеслав Тарадуда запевняє, що зброя не поверталась. Вона вилучена і направлена на експертизи. Він також розповів, що дробини, вилучені з тіла потерпілої будуть досліджені. Відповідне звернення вже направлено до лікарні.

На сьогодні Володимиру Яницькому пред’явлена підозра. Поки що злочин кваліфіковано як необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 128 Кримінального кодексу України). Передбаачене покарання – громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років.

Підозрюваний заявляє, що стріляв ненавмисне, прийнявши жінку за лисицю. На вулиці були сутінки, але не темрява. Відстань між стрільцем і жертвою, за словами свідків, становили 7-10 метрів.

Родичі потерпілої стверджують, що Володимир Яницький був п’яний. Слідчий теж схиляється до такої думки. Але навіть доведеність цієї обставини не гарантує жорсткого покарання.Лише, якщо виявиться, що постріл був навмисний, злочин можуть перекваліфікувати на більш важкий.

Тим часом, родина Ганни Яців вже витратила більше 10 тис. грн. на її лікування. І це ще не кінець – жінці доведеться перенести ще кілька операцій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.