На Білогірщині син, який убив своїх батьків, переховувався у церкві

У Білогірському районі у приватному будинку виявлено трупи подружжя пенсіонерів з ознаками насильницької смерті. Обом було по 72 роки.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, голову села про трагедію сповістила сусідка потерпілих, до якої прибіг їхній син та сказав, що вбив своїх батьків, після чого зник у невідомому напрямку.

На пошуки вбивці правоохоронці спрямували значні сили та засоби, і згодом його таки знайшли у церкві, де той підробляв дзвонарем.

Як з’ясувалося у ході слідства, близько місяця тому чоловік посварився зі своєю дружиною, залишив її та трьох дітей і переїхав до батьків. Останнім часом підозрюваний почувався не дуже добре. І от під час чергового приступу агресії він накинувся на беззахисну стареньку матір і забив її руками і ногами до смерті. Але на цьому не зупинився і відправив на той світ ще й батька…

Наразі підозрюваний перебуває під вартою. За фактом відкрито кримінальне провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Також буде призначена судово-психіатрична експертиза для встановлення його осудності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.