Під Кам’янець-Подільською міськрадою відбувся мітинг проти “рейдерства”

Сьогодні представники ВО «Свобода» та їхні прихильники провели під стінами Кам’янець-Подільської міської ради мітинг проти «рейдерського захоплення» земельної ділянки. Як заявив голова міського осередку ВО «Свобода» Михайло Посітко на черговій сесії депутати мають намір затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Ватутіна (біля будинку № 2) та передати її у власність сторонній особі.

За словами «свободівців» дана земельна ділянка успадкована громадянкою Михальченко Валентиною Василівною, 1933 року народження і є на даний момент предметом судового спору. Літня жінка вже 40 років проживає на цій території, однак тепер цю землю хочуть передати у власність іншій особі.

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Учасники зібрання, яких було близько 30 осіб, вимагали від депутатів не ухвалювати рішення про передачу цієї земельної ділянки. Перед початком розгляду вищевказаного питання учасники мітингу зайшли в сесійну залу, однак, незважаючи на присутність в залі членів скандального формування «Міська варта», все обійшлось спокійно: депутати стали на бік активістів та не затвердили проект землеустрою. Навіть після пропозиції повторно проголосувати дане рішення не набрало необхідної кількості голосів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ручна варта? З написаного і інших фактів відомо,що сворена варта мером і захищає його від народу.:-)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.