На хмельницькій вулиці з’являться книги у вільному доступі

З 14 грудня у Хмельницькому відкриють першу вуличну буккросингову шафу.  Там у  вільному доступі для всіх охочих будуть предсталені книги, які зможуть почитати всі охочі. Створенням шафи почали займатись ще влітку, проте лише зараз назбиралась достатня кількість коштів на її облаштування. У день відкриття буде доступно 70 книжок, але додати туди зможуть всі охочі.

Як розповів НГП координатор відкриття буккросингової шафи у Хмельницькому Андрій Іваницький, шафа буде встановлена в парку ім. Івана Франка – популярному громадському місці, де часто буває багато людей. Головна мета акції – популяризація читання серед хмельничан.

---------- (1)

“Книги будуть знаходитись у дерев’яній шафі з замком, код до якого можна буде дізнатись у нашій спільності в соціальній мережі. Загалом шафа буде досить міцна, і скло на ній неброньоване, але товстіше, ніж звичайне. Сподіваємось, що це вбереже книги від недобрих умислів містян. Ми представимо сучасні автори і класику, юнацьку і дорослу література. Є, наприклад, сага “Сутінки”, є Хемінгуей”, – розповів НГП Андрій Іваницький.

Довідка НГП. Буккроссинг — це процес визволення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; і у свою вона чергу повинна повторити процес.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.