Проект заводу із виробництва біоенергії презентували за закритими дверима у Хмельницькій ОДА

Сьогодні відбулась зустріч керівництва Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради із зарубіжним директором з розвитку бізнесу Zhiyuan Energy conservation & protection co.ltd (Сингапур) Янгом Дончжи.

Мова йшла про вивчення можливості інвестування 48 млн. доларів США у будівництво електростанції з переробки біомаси на Хмельниччині.  Потужність електростанції буде в межах 30 МВт та презентувати зазначену інвестиційну пропозицію.

“Ми розкрили великий потенціал України для виробництва біоенергії з біомаси, для будівництва таких заводів. Сьогодні ми тут для того, щоб обговорити цю інформацію та знайти можливості для співпраці”, – заявив Янг Донжчи.

Хмельницькі чиновники проявили зацікавленість в пропозиціях іноземців та декілька разів наголошували на актуальності розвитку альтернативних джерел енергії для України.

“Зараз на сході Україна веде війну за енергетичну незалежність. Тому  ми зараз дуже зацікавлені питаннями енергоефективності, енергозбереження, розвитком альтернативних джерел енергії. Перспектива створення такого заводу на Хмельниччині є дуже привабливою, якщо наша співпраця матиме конкретний результат”. – заявив Олександр Симчишин.

Презентація з детальними пропозиціями Янга Дончжи виявилась закритою для журналістів.

“Наші іноземні колеги просять представників засобів масової інформації покинути нас на час презентації”, – зазначив депутат обласної ради Олег Хавронюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. molodci!!!!! mu ryxaemo v evropy!!!!!

  2. В жопу …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.