Партія “УДАР” на Хмельниччині починає перереєстрацію і самостійно іде на місцеві вибори

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» у Хмельницькій області, як і по всій Україні, буде оновлена. Перші результати перереєстрації будуть відомі вже 25 грудня цього року.

Про це на прес-конференції 8 грудня заявив виконуючий обов’язки Хмельницької обласної організації партії «УДАР» Василь Міракін.

«29 листопада відбувся ІІ з’їзд Партії «УДАР». На цьому форумі було присутньо близько 700 делегатів зі всієї України. У тому числі наші побратими із зони АТО та Криму. На даному форумі обговорювалась наша основна позиція, згідно з якою ми зараз будемо рухатись. Віталій Володимирович Кличко заявив, що на майбутніх місцевих виборах «УДАР» буде іти як окрема політична сила. І ми його в цьому повністю підтримуємо. Близько року тому ми не могли вчинити інакше, як об’єднатись з демократичними силами, щоб як можна швидше обрати Президента України. Ми розуміли, що не час було проявляти свої амбіції. І пішли в Блок Петра Порошенко. Але «УДАР» нікуди не дівся. «УДАР» був є і буде. Хотілося б ще підкреслити, що сьогодні у Верховній Раді України створена група з партії «УДАР». В неї входить 39 депутатів. Відповідно, політична партія «УДАР» представлена у парламенті не менше, ніж на попередніх виборах. Основним напрямком роботи нашої політичної сили буде формування нашої сильної сім’ї у європейській родині», – розповів він.

555

Зайшла мова і про роботу політичної партії «УДАР» на Хмельниччині.

«Сьогодні перед обласною організацією в першу чергу стоїть задача розбудувати партію на місцях. У нас зараз відбувається процедура перереєстрації. В зв’язку з чим вона відбувається? Щоб виявити справжніх наших патріотів-партійців. У нас створена комісія, і ми виїжджаємо в кожен район, зустрічаємось з кожним нашим однопартійцем, щоб почути їх на місцях. А також для того, щоб виявити кадровий потенціал, який у нас є. Взагалі наша основна мета – побудувати вертикаль управлінні від громади і до керівництва. Сьогодні на Хмельниччині членами політичної партії «УДАР Віталія Кличка» є 1009 осіб. Думаю, що після перереєстрації, кількість партійців зменшиться, але якість і ефективність роботи збільшиться. Ми не будемо надалі працювати з тими, хто вже займав керівні посади і не впорався зі своїми обов’язками. А також з тими, хто змінював свою політичну позицію, переходив з партії в партію.

Другою нашою метою буде розбудова партії. Хочу заявити, що ми готові приймати в свої лави, готові спілкуватися з людьми, які розділяють наші погляди. Прагнемо залучити до партії ефективних менеджерів, тих, хто вміє будувати ефективні структури. Як заявив Віталій Володимирович, недостатньо казати «Слава Україні! Для цього ще щось потрібно робити», – повідомив Василь Міракін.

Процес перереєстрації вже розпочався. Проте імена людей, котрі залишать лави Хмельницької обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» будуть названі лише після 25 грудня.

А вже в січні журналістам пообіцяли назвати ім’я кандидата на посаду мера міста Хмельницького.

«Ми зараз будемо робити ставку на те, щоб у нас був свій мер. Тобто мер, якого ми будемо підтримувати. Але прізвище поки не готовий сказати», – додав інтриги Василь Міракін.

Він також спрогнозував, що наша область найближчим часом має отримати нового керівника. На його суб’єктивну думку, після того, як у Верховній Раді нарешті сформовані комітети, політики з Києва згадають про проблеми регіонів і почнуть призначали нових керівників замість виконуючих обов’язки.

Разом з тим, Василь Міракін розкритикував існуючу систему управління областю, як неефективну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 57

 1. Якщо Галя в президії значить удару всьо…..

 2. А де ж корнийчук подився хто знае?

 3. До тих пір поки “УДАР” не розрахується, ловити їм на Хмельниччині не буде що ! Крапка!

 4. В УДАРІ позбиралися брехуни і пройдисвіти, і керують на чолі цієї партії саме такі. Не думаю що ця рокировка змінить щось кардинально …………………

 5. нова команда УДАРу – це Стебло, яка кинула Корнійчука, підставила Пруса, зараз готується підставити і кинути Симчишина, отримала земельні ділянки з землі яка йшла попередній владі. Міракін – ставленик комуніста Телеги, власника дубівського ринку.

  Телега через Стебло прихватизував собі УДАР для місцевих виборів.
  УДАР гризся з Свободою, а тим часом ворог був всередині. Леся все зробила тихо.

 6. Стебло ще та лярва! Тупа,безпардонна! Все для себе! Чого іі Прус не зняв,бо не встиг.позор Удару за таких партійців. Гнати цю крису гречанівську! Прикриває своіх. Польовика наприклад,а Симчишин відать не хоче влізати в цю справу! Або знову домовленості. Вона ні на роботі,ні в партії, одна тупість. Побудує собі будинок,купить тачку круту і насере на всіх. А повинна була піти за Прусом. Вона з радою Майдану і домовилась про Пруса. Обманула всіх і насрала на Корнійчука,вона його ненавидить!

  • Ця криса живе на Гречанах але гречанські не вважають ЇЇ своєю!!!! ЛІМІТА якась а не гречанська !!!!! Приїхала давно з села Городоцького району але гречанською так і не стала КРИСА-ЛІМІТЧИЦЯ !!!!!

 7. ДО КОГО ЦЕЙ КОМЕНТАР (дебіл запитує хто він сам є) !!! Чи ти просто захищаєш ГНИДУ яка усіх кидає то на посаду то на гроші !!!

  • Дорогі коментатори! Може вже досить заздрісно шипіти і плюватись в бік Лесі? Напевно більшість з вас навіть не знайомі з нею особисто, а просто здалеку знаєте як чиновника ОДА. Якщо вже хочется покритикувати, то робіть це конструктивно і без образ. Я Лесю знаю ще зі школи і з впевненістю можу сказати, це дуже добра, щира і відкрита людина, яка завжди вислухає, порадить і допоможе. І своя вона не тільки в Гречанах, а й кругом, де буває, завдяки своїй комунікабельності і душевності. Замість того, щоб сидіти в інтернеті і строчити всякі нісенітниці, краще б зайнялись гарною справою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.