Головний екоінспектор Хмельниччини розвів бізнес на рекреаціях та плесах

Головний державний екологічний інспектор-начальник екологічної інспекції в Хмельницькій області Віталій Гуменюк розвів свій бізнес на рекреаціях та плесах.

Про це зазначається у розслідуванні журналістів одного з центрального телеканалу.

Як з’ясувала спеціальна група аудиторів при Державній екологічній інспекції України, зловживання чиновника зводяться, починаючи з примітивного грабунку на службовому транспорті і закінчуючи рекреаційними надрами.

“Наприкінці 2012 року було списано транспортний засіб марки “УАЗ”, 1996 року випуску. Натомість у ДАІ повідомили, що ця машина досі знаходиться на реєстрації. Також ми зафіксували незаконне використання надр, на які виписуються штрафи, а збитки не нараховуються”, – сказав завідувач сектору внутрішнього аудиту Державної екологічної інспекції Георгій Семенов.

Зокрема, мова йде про село Рудівці Новоушицького району, де прямо на річці Дністер, пан Гуменюк звів оздоровчий комплекс “Перлина Поділля”.

“Перлина Поділля” знаходиться на території Національного парку “Подільські товтри” і водоохоронній зоні річки Збруч. Відповідно, не витримані норми і будинок знаходиться прямо у річці“, – пояснив заступник начальника Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області Микола Садлій. 

Ревізор Георгій Семенов зізнався журналістам, що еколог Віталій Гуменюк пропонував йому грошову винагороду за те, що той не оприлюднить певні порушення, пов’язані з екологічним інспектором Хмельниччини.

Як відомо, Віталій Гуменюк є депутатом Ярмолинецької районної ради від Партії регіонів.

У жовтні цього року він власним автомобілем  “Nissan X-Trail” збив насмерть 80-річну пенсіонерку у центрі Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Ви що там, один в одного списуєте?
  Це вже було у вас три місяці тому: http://ngp-ua.info/2014/09/16619

 2. Свобода проплатила, а тепер мусолять одну тему… Паскудять усіх і вся… Агов, пани свободівці, ви у ВР не пройшли, народ вас не обрав. Сидіть собі тихенько… Тому що дойде черга до кожного з вас, хто що привласнив з держави і людей під час цих років. Бумеранг страшна річ. Краще б бійцям нашим допомогали тими грошима, які ідуть на брудні статті про інших депутатів!!!! Бог все бачить!

  • Ви хочетет виступити на захист В.Гуменюка чи просто так проти Свободи? Якби ще всі так допомагали військовим, як Свобода, я думаю, для армії було б непогано. Не хочете обговорити, як Самопоміч допомагає армії чи Народний фронт Яценюка (який на рекламу під час останніх виборів витратив сотні мілліонів гривень – найбільше серед усіх партій)? Стаття замовна чи ні – ще треба з’ясувати, а от те, що В.Гуменюк, про якого йдеться у статті – відомий “прихватизатор”, який вміє привласнити все, що треба і не треба, можна не з’ясовувати – це факт!

   • У СВОБОДІ ТАКИХ “ПРИХВАТИХАТОРІВ” ТЕЖ ВИСТАЧАЄ… Люди прості, волонтери допомогають і збирають усе, а ці лише піаряться як і усі партії. Так що це марна річ сперечатися. Якщо братися за одного депутата, то тоді уже і всіх потрібно перевірити, тоді буде і чесно і справедливо! А не гнати одне на одного і бунтувати людей.

 3. редкой масти гнида- ребята екологи устройте ему публичные сносы всего этого хлама в сатанове и в рудковцах чтоб етому хряку и ему подобным-ядухам гомам боровикам не повадно было-молдцы

 4. а если это свобода организовала- то честь им и хвала-покажите что вы можете довести это до конца или до сноса

 5. Знаю цього хвацького пана досить давно, ще той бандит, про його справи з масовим розкраданням держмайна знають усі контролюючі органи, які в свою чергу користуються пільгами на оздоровленя у перлинах, так що пишіть не пишіть то такий що всіх купить бо кожен високий чиновник має свою ціну, доприкладу днями у перлині сатанова проходять навчання працівникі АПК, цікаво хто з ким домовився.

 6. гуменюк давно уволился со своей инспекции просто люди фридмана хотят полностью захватить весь дебет минеральной воды збручанская за фридманом маячит петр кацив хазяин будущего арден палац в сатанове вот и появилось желание грохнуть гуменюковскую перлыну подилля стыдно когда на страницах типа независимого громадського порталу несут всякую ахинею я имею ввиду глупые статьи про гуменюка запомните писатели туалетных стен маратели перлина подилля гуменюковская не на днестре а на збруче а именно в сатанове

 7. добавлю еще заказ н а гуменюка выполняет кантора та которую недопалили в феврале смешно но наши типа чекисты прямо и тупо работают на государство израиль именно эта страна числится вустановчих документах арден палацу привет казлам от сами знаете кого чао

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.