День Збройних Сил у Хмельницькому: діти, волонтери, Путін і факіри

Сьогодні у Хмельницькому в День Збройних Сил України активісти Майдану влаштували на центральній площі міста велике святкове дійство та благодійний ярмарок.

З 12 години дня і до вечора на хмельницькому Майдані всі охочі плели маскувальні сітки, коштували солдатську кашу, малювали і писали листи для солдатів, купували патріотичні сувеніри. Можна було зіграти в незвичайний дарц: кинути дротик в обличчя Путіну.

1

6

21

15

16

Все це робилось для того, щоб підтримати наших солдат в зоні АТО: і коштами і добрим словом. Зібрані пожертви ще до вівторка перетворяться на необхідні воякам речі, котрі будуть доставлені на фронт машинами автомайдну.

Не забули і про загиблих воїнів. Колона з декількох автівок, прикрашених державною символікою, відвідала меморіали міста. На знак пам’яті про полеглих привезли квіти та лампадки. Згадали всіх: ветеранів Другої світової війни, вояків війни в Афганістані, Небесну Сотню.

Вечір закінчився патріотичною музикою та вогняною виставою. Видовищне дійство теж послугувало загальній справі збору коштів.

Усі фото і відео Ксенії Орлової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.