Хмельницька область недозакупить 14 санавтомобілів для хворих на гемодіаліз

Депутати Хмельницької обласної ради відмовилися від закупівлі 20 санітарних автомоблів для підвенення хворих на гемодіаліз.

Про це повідомив директор департаменту фінансів Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич.

Він пояснив, що це пов’язано з нестабільною ситуацією на ринку продажу автомобілів.

Разом з тим, за кошти обласного бюджету буде придбано 6 санітарних автомоблів та 50 одиниць трьох канальних електрокардіографів лікувально-профілактичним закладам області.

Як відомо, рішенням сесії облради від 30 квітня цього року передбачалося виділити 2 млн. 516 тис. грн на придбання 20  анітарних автомоблів (по одному для кожного району області).

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Коли в Пенюшкевичів і їхнііх родин відмовлять нирки тоді для себе хай закуплять ліки. автомобілі. Хай їх Бог покарає гемодіалізом.

  • Прочитай Біблію: Не суди і не судимий будеш. Ви ж не знаєте чому не були закуплені ці автомобілі. А на це є об’єктивна причина. І все ж грішите і проклинаєте когось. А потім бігаєте і кажете: ну чого мене Бог наказав.

   • Будеш на гемодіалізі,хоть з місяць тоді про об’єктивні причини будеш розказувати своїм близьким. А зарах закрийся боголюб. За свої гріхи кожний сам відповість, не переймайся.

 2. Цього Пенюшеевича вже давно пора гнати поганою мiтлою з адмiнiстрацii. Нестабiльна в нього бачите ситуацiя на ринку автомобiлiв. Тупiших вiдмазок годi й шукати. Просрав бюджетнi кошти на нецiльове призначення так i скажiть, а тепер нема за що хворим допомогти. Докерувався….

  • Може ти хочеш покерувати. Хіба в Марокко.З пальця висмоктана новина без жодної обєктивної аргументації.Так як останнім часом – нажаль. Ти що нерозумієш які були ціни у квітні і які зараз? Для чого звинувачувати у такому гріху порядну людину.Доведи законним способом звої звинувачення. А балаканину розводити , сховавшись за ніком, це велике “геройство”.

 3. Та ті авто не хотять ПРОДАВАТИ, а не купувати. Краще продати кому-небудь другому! Це ж звяжись з тим казначейством, виїдять всі мозги, заплатять через пів року, коли ціна буде в півтора рази вища, а ти їм мусиш продати по старій, собі в збуток! Потім море перевірок! Ще й таку кількість! Треба мати хоч трохїи зайвих грошей щоб з цим звязуватись! А зараз важко.

 4. А ти що Довбуше, в адвокатах ходиш у Пенюшкевича? Цiкаво, хто тобi розповiв про його поряднiсть? ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.