Славутська сім’я запрошує на реабілітацію поранених воїнів АТО

У Славуті наприкінці грудня стартує новий благодійний проект. За організаційної підтримки ГО «Рідна Славутчина», у рамках благодійного проекту «Зігрій солдата батьківською турботою», славутська родина Пігольчуків  (Валентина Михайлівна та Сергій Васильович) готова приймати на реабілітаційний відпочинок терміном до 20 діб одного або двох поранених українських військовослужбовців – учасників АТО.

До послуг постраждалих захисників України –  будинок з усіма зручностями в тихому дачному масиві серед соснового лісу за 9 кілометрів від  Славути. Окрім цього, родина Пігольчуків готова забезпечити українським воїнам безкоштовне 3-разове харчування. Також сім’я Пігольчуків запрошує до співпраці в рамках зазначеного проекту інших волонтерів та людей доброї волі.

Заявки на реабілітаційний відпочинок можна попередньо надсилати на електронну адресу ГО «Рідна Славутчина» ridnaslavuta2000@ukr.net

У заявці організатори просять вказувати прізвище, ім’я, по батькові військовослужбовця; характер поранень; підрозділ та місце проходження служби.

Діятиме благодійний проект з 24 грудня 2014 року до 5 квітня 2015 року.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Молодці славучани!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.