Майно Хмельницької АЕС вартістю 50 млн. грн ледь не опинилося у приватних руках

Прокуратура Хмельницької  області в інтересах держави взяла участь у розгляді справи за апеляційною скаргою Хмельницької атомної електростанції ДП «НАЕК «Енергоатом» на рішення Нетішинського міського суду, яким неправомірно визнано за громадянином право власності на частину обладнання АЕС та задоволено його вимоги витребувати це майно в електростанції.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, рішення міського суду підлягало скасуванню, оскільки задовольняючи позов громадянина, суд не врахував відсутності у нього належних доказів набуття права власності на спірне майно.

Зазначене майно – це частини та агрегати полярного крану кругової дії, яке має вузькоспеціалізоване призначення та використовується  в атомній енергетиці при роботі з ядерним паливом. Загальна вартість обладнання становить близько 50 мільйонів гривень.

Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури області та ХАЕС і скасував оскаржуване судове рішення. Таким чином, не допущено  вибуття з державної власності стратегічно важливого обладнання атомної електростанції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Походу революційний мер починає чудити!
    то пороха підтримав
    тепер красти почав

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.