Апеляційний суд став на бік Віньковецького «Майдану»

Днями Апеляційним судом Хмельницької області нарешті поставлено крапку у судовій справі, пов’язаній із поновленням на посаді колишнього головного лікаря Віньковецького району Вітвіцького М.В.

Адже з 22 вересня, коли суддею Віньковецького райсуду було винесене рішення про поновлення чиновника-корупціонера на посаді, чимало жителів району перебували в очікуванні того, чи дійсно правда закінчується у судових коридорах. Апеляційний суд Хмельницької області спростував такі позиції, оскільки винесеною ухвалою задоволено апеляційні скарги Віньковецької районної ради і голови райради М.Д.Бойка, Віньковецької ЦРЛ і ГО «Віньковецьке об’єднання «Майдан» про скасування незаконного рішення Віньковецького районного суду.

Колишньому головному лікарю  Вітвіцькому М.В. відмовлено у задоволені позову до Віньковецької районної ради, М.Д.Бойка про визнання незаконним рішення сесії Віньковецької райради від 15 травня 2014 р. про його звільнення, поновлення на посаді та стягнення моральної та матеріальної шкоди, повідомляє сайт районної ради.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.