У Хмельницькому відновить роботу тролейбусна зупинка на вулиці Інститутській, яка не діє з 2002 року

На численні прохання мешканців Південно-Західного мікрорайону Хмельницького буде відновлено зупинку «Будинок побуту» на вулиці Інститутській.
Таке рішення ухвалив виконком міської ради.
Звертаючись на телефонні лінії та під час особистих прийомів, хмельничани скаржилися, що відсутність зупинки тролейбусів, яка до 2002 року там була, спричиняє незручності. Саме тому, міською владою було прийнято рішення відновити її роботу. Для дотримання усіх технічних вимог та умов було зменшено кут нахилу, облаштовано заїзну кишеню. Зараз триває мощення тротуарної плитки та облаштування павільйону очікування громадського транспорту.
«Після завершення будівельних робіт зупинка відновить свою роботу. Цього тижня проведено тестовий заїзд тролейбуса на цій зупинці і він відповідає усім технічним вимогам», – розповів членам виконкому заступник начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ще б зільшили кількість тролейбусів по Тернопільській. А то по Інститутській ідуть один за одним, доганяють, а там не дочекаєшся! і так по Інститутській іде багато транспорту………

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.