Фінансування проміжних виборів до обласної ради повісили на партії і громаду Старокостянтинова

Депутати Хмельницької обласної ради виділили окружній виборчій комісії 50 тисяч гривень на проведення проміжних виборів до облради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів).

Таке рішення обранці ухвалили сьогодні на позачерговій сесії.

Натомість ОВК просила 358,6 тис. грн, з яких 170 тис. грн мали піти на зарплату членів виборчих комісій.

За пропозицією депутата Івана Гладуняка, левову частку фінаснування виборів пропонують перекинути на політичні партії, котрі висунили своїх кандидатів на цю мажоритарку.

“Хто є учасниками виборчого процесу? Подітичні партії, кандидати від цих партій, територіальна громада – нехай вони і організовують вибори, якщо у цьому є гостра потреба. Ми не можемо саботувати вибори, але і виділяти 350 тисяч, також неправильно. Ці кошти краще спрямувати на погашення заборгованості із заробітної плати”, – наголосив він під час бюджетної комісії.

Як відомо, Хмельницька обласна виборча комісія призначила довибори депутатів Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) на 28 грудня 2014 року.

“В комісію надійшло повідомлення від обласної ради про складаня повноважень депутатаАнатолія Демида, який переміг у 2010 році в одномандатному окрузі Старокостянтинова. Відповідно, комісія, дотримуючись законодавства, оголосила про довибори”, – пояснив голова ОВК Микола Букацький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.