У Хмельницькому сім’ї переселенців з Донецька відмовили у держвиплатах

У Хмельницькому сім’ї переселенців з Донецька відмовили у держвиплатах, яка призначена як допомога для проживання мешканцям окупованих територій.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомила Олена Бессарабова.

Вона надала листа від начальника управління праці та соціального захисту населення міськради Слов’яна Воронецького, який зазначив: “Кошторисні видатки, які передбачені на 2014 рік, повністю використані”.

IMG_20141118_134913-(1)

“Ось отримали відповідь з управління праці та соцзахисту населення, в якому йдеться про те, що моя дитина і чоловік, які вже більше 4 місяців знаходяться у Хмельницькому, не можуть розраховувати на підтримку держави. Куди поділися гроші? Як жити тим, кому ви пообіцяли підтримку? Гірше жити в чужому місті з дитиною, знімати житло або ж у містах де немає соцвиплат і пенсій”, – наголосила Олена Бессарабова.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України затвердив порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання.

Про це йдеться у постанові уряду № 505 від 1 жовтня 2014 р.

Грошова допомога особам, які переміщуються, у таких розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) – 884 грн на одну особу; для працездатних осіб – 442 грн на одну особу.

Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 тис. 400 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Перш ніж писати таку статтю, вам, шановні журналісти, треба трохи знатися на тій темі, яку намагаєтесь донести до людей. В листі йдеться мова про матеріальну допомогу, яку управління соцзахисту виплачує найменш захищенним верствам населення, незалежно від того є вони переміщенними особами, чи ні. На ці потреби держава надає Управлінню соцзахисту фіксовану суму, яку протягом року вони виплачують людям, що до них звернулися. Це не та допомога, яка передбаченя постановою уряду № 505 від 1 жовтня 2014 р. А ви зробили з цього “НОВИНУ”…. шкода…

  2. з моменту поселення в області переселенців з донбасу розпочалися квартирні крадіжки в приватних оселях громадян(а ми всі знаєм що таке донбас та які фахівці населяють той регіон),чуємо також їхні відгуки про владу,Україну,та решту світу.Це мерзота(пята колона)яку дуже ретельно треба фільтрувати,бо нормальних людей там 2 дві людини на тисячу голів населеня.Взагалі, я прибічник того,щоб для тиких осіб зробили резерваціі,та заборонили їм залишати місце проживання,док не станть цивілізованими людьми,а,не дикунами та грабіжниками.Це моя особиста думка.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.