На Хмельниччині одиниці з числа переселенців знаходять роботу за освітою

На 1 грудня до служби зайнятості у Хмельницькій області звернулось 612 переселенців. З них 77 прибули з Криму, а 535 з Донецької та Луганської областей.

Таку інформацію НГП надав заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Залуський.

Допомога по безробіттю була призначена 328 особам. Нову роботу знайшли 92 людини. Профнавчання пройшли 14 осіб, 13 чоловік були залучені до громадських робіт.

Майже половина з працевлаштованих знайшли роботу, що відповідала їхньому раніше набутому досвіду, хоча і не за освітою. Це касири торгівельного залу, продавці, менеджері, офіціанти – спеціальності, які були актуальні для Хмельниччини. Ще близько 36% знайшли роботу не за освітою і не за попереднім досвідом. Ці люди влаштувались на некваліфіковані роботи: підсобники, слюсарі і т. п. Роботу за освітою отримали одиниці.

Проблеми з фаховим працевлаштуванням стосується не лише біженців. Уже багато років у Хмельницькій області важко знайти роботу фінансиста, юриста чи економіста. Завжди легко знайти некваліфіковану роботу. Попитом також користуються такі фахівці, як зварювальники, токарі, слюсарі.

Сьогодні на обліку в центрі зайнятості знаходиться 412 осіб:  44 з АР Крим та 368 – із зони АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Таку установу як центр зайнятості взагалі необхідно ліквідувати, адже нічим конкретно не допомагає, лише неспроможністю вирішити проблему викликає роздратування.

  2. Візьму на роботу молодого слюсаря по ремонту сейфових замків. Бомжів та алкоголіков прошу не турбувати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.