Симчишин відібрав у “рибалок” Ядухи орендовані плеса

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин скасував низку розпоряджень голів райдержадміністрацій, які надали в оренду земельні ділянки водного фонду ДП “Селекційно-генетичний центр по рибництву “Поділля”.

Відповідне розпорядження Симчишина прийняте 26 листопада.

Загалом скасовано 29 документів голів РДА.

Окремо Симчишин доручив головам районних державних адміністрацій вжити заходів до розір­ван­ня в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок, укла­дених з ДП “СГЦР “Поділля”.

Як повідомляв НГП, у квітні цього року колектив ВАТ “Хмельницькрибгосп” зустрічався з губернатором Леонідом Прусом і головою обласної ради Іваном Гончарем та попросив захисту від рейдерів, котрі маскуються під вивіскою державного підприємства “Селекційно-генетичний центр з рибництва “Поділля”.

“Нам потрібно від облдержадміністрації, аби голова Леонід Прус своїм розпорядженням скасував низку документів 9 голів райдержадміністрацій, котрі свого часу пролобіювали інтереси ДП “Поділля”. Це на папері воно державне підприємство. У дійсності там рахується троє людей і ДП наплодило півтора мільйони гривень боргів. Нічого не змінилося – Ядуха й надалі контролює область”, – вважає один із акціонерів підприємства Віктор Оборський.

Нагадаємо, що працівники ВАТ “Хмельницькрибгосп” звинуватили екс-губернатора Хмельницької області Василя Ядуху у створенні організованої злочинної групи, яка протягом останніх грабувала підприємство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 40

 1. Симчишин скасував розпорядження котрі підписував інший свободівець Симчишин…клоуни

  • ідіот, розпорядження 2011-2013рр.
   А Симчишин на посаді з середини цього року.
   Як він міг тоді їх підписувати……..

 2. дурню, ти хоч на сайт зайди, прочитай. це розпорядження голів РДА за 2011-2013 роки. 29 штук про передачу тисячів гектарів ставків Ядусі. як їх міг свободівець підписувати?

  • Сам ідіот, жодне розпорядження голава рда не видасть без погодження земельного

   • алекс вже не раз показував свою дремучу тупість.
    тобі ж чорним по білому написали: 29 розпоряджень голів РДА про передачу ставів Ядусі в 2011-2013 роках.
    в банди Шрека забрали стави. стави будуть належати громаді рано чи пізно.

 3. це приємна новина. це справедливо. забрали ставки в банди

 4. Да! це приємна новина забрати ставки в банди та передати іншій банді.
  Симчишин такий же самий продажний як і його попередники!

  Я впевнений но 100% що питанням про надання ставків повинні вирішувати люди, тобто громади (села, селища) а не якісь там симчишини і їх подібні …. і повірте мені скоро так і буде.

  • повна правда, громаді, селу і село повинно визначатися.

   Симчишин в даному випадку зробив все правильно. Він скасував злочинні розпорядження банди Ядухи.
   29 ставків забрали в банди.

   • Згоден з Вами повністю. Все правильно зробив.
    А далі діло за громадою. Якщо “прощелкають” чи попустять це діло – то буде як завжди.

 5. Самого молодого, чесного, правильного, справедливого, наші старі кадри такі як Калініченко і йому подібні які притримують собі стільчики ще із часів ющенка та яд-ухи, навчать красти та покажуть оті старі адмінметоди керівництва областю. А гроші портять людину, і повірте дуже швидко.
  Був недавно на засідані облдержадміністрації, так там одні старі кадри яд-ухи. Нічого не змінилось.

  Нам залишилось тільки міняти всіх-інакше буде далі бардак!

 6. а що ти там робив в адміністрації? і щось ти забагато знаєш? щур, кріт? чи бувший працівник ОДА?

 7. ДП Поділля і 29 ставків – це Ядуха, його донька Ріпях, Панікар, Кізюн, Савицький. Це банда з банд.

 8. Да дійсно це симчишин зробив дуже правильно. Але є приховане але. Після зміни влади йде переділення великого бізнесу. Ось і водний фонд попаде ват хмельницькрибгоспу – бізнес коломойського. Так яка різниця? Поміняли власника!
  Тому скасовувати розпорядження потрібно це так! А передавати ці ставки в оренду щоб наповнювати диряві бюджети. Про це дуже хваленний симчишин напевне забув! Нехай надалі користуються поки ми втикаємо а за це візьмем мзду….

  • не бреши, мій батько працював на хмельницькрибгоспі. там прості рибаки.

   • Таке, меле, аби молоти. Вже й Коломойського приписав. Що прості рибаки – підтверджую…

    • Група Приват є власником ТОВ Хмельницькрибгосп…. читайте статути а не рибалок пяних слухайте

 9. Я ще раз хочу сказати що у нас нічого не помінялось! Людям кожноі області потрібно вставати і гнати пиньками всіх комуняк і старих хабарників. Ставити молодих перспективних хлопців із повним контролем громади та відповідальністю перед нею.

  • в цьому випадку я тебе підтримаю. треда ставити всіх таких як Симчишин. і контролювати громадою.

   • чого ніхто не пише, що Симчишин сам пішов проти бандитів Ядухи. всі боялися.
    хай ставки віддадуть рибакам і людям.
    забрати в банди і віддати люддям – це мужній крок.

    • Іван, не пиши дурню тут.
     Що, вже нетом навчився користуватись?
     Не сам пішов. Бо проти бандитів пішли всі нормальні і порядні люди.
     А за нами правда…
     А Симчишин – просто один із тих порядних.
     Так що, не перебільшуйте, що сам пішов, – це справа дуже багатьох хороших людей і, навіть, з різними політичними поглядами.

   • Не дадуть молодим, чесним працювати.
    Подивіться на ВР. Молодих там швидко під систему зав”яжуть, а ті хто не піддасться – їх буде мало і вони нічого не вирішуватимуть.
    Печаль….

 10. http://www.epravda.com.ua/publications/2014/12/4/510600/

  Якби симчишин передав ці ставки у комунальну власність тобто власність громадам то це було б патріотично і правильно.

  А скасувати розпорядження одним бандитам та передати коломойському це зрада украінського народу.

  Хто розумний той все зрозумів!

  • Скасував розпорядження, щоб ставки не належали підставним фірмам ядухи. Тепер вони переходять у розпорядження державної структури ХмельницькРибгосп.
   Ще раз, повторюю, ДЕРЖАВНІЙ СТРУКТУРІ.
   Що буде далі побачимо і будемо за цим слідкувати.
   А зараз не пишіть херню.

   • ВАТ “Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство” засновано на підставі наказу регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькі області № 833 від 08.12.1998 року шляхом перетворення Хмельницького державного виробничого обласного рибокомбінату у відкрите акціонерне товариство “Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство” відповідно до Закону України “Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі”. Відповідно до п. 1 зазначеного наказу до статутного фонду ВАТ “Хмельницькрибгосп” передано все нерухоме майно згідно акту передачі нерухомого майна за користування земельними ділянками ВАТ”Хмельницькрибгосп” сплачує фіксований земельний сільськогосподарський податок та податок на землю.

    Наведене свідчить, що позивач є правонаступником Хмельницького державного виробничого обласного рибокомбінату, відповідно до нього перейшли усі майнові права та обов’язки, в тому числі права на земельні ділянки водного фонду, що розташовані у Хмельницькій області, якими він користується згідно відповідних державних актів на право постійного користування землею для здійснення своєї рибогосподарської діяльності,

   • Ще раз брешу державній структурі…11

 11. Державні структурі? Як може ват хмельницькрибгосп бути державною структурою?

  А ну поділля теж прикривалось держаними інтересами і було державним.

  Я ж ще раз ноголошую! що у нас нічого не міняється! Хіба що власники…

 12. Народний фронт – цікаво. Коломойський друг яценюка а твій нік….

  Так хто тут пише херню вже усі поняли….

  Ват не може бути держ підприємством.
  Це приватна структура коломойского.

  • Та хрін з ним чи приватне чи ні.
   Аби бандюкам Ядухи не належали….
   Не сваріться, хлопці.

 13. ядуха це хрін собачачий, не знаю як до цього часу його ще за жабра не взяли і на парашу лисого не посадили

 14. Що ви взялися за стави які стали належати Коломойському, приватним евреям. В Хмельницькій області більше 15000 га ставів а у ват хмельницькрибгоспі всього 30%. А де ж риба хто її вирощує в Полонному, Сарнові, Ставниці, на щедровій це все бідні рибалки хмельнитчані яких скоро еврейська громада заставе обрізатися як не буде фінансового навару… І ще питання до “свободівців” чому ваші сторонники голова обл ради і зам голови ода познімали свої три пальці???

 15. Я хочу для вашего обсуждения выдвинуть свою гипотезу. Группе экономических воротил пришла в голову суппер идея, как на протяжении 5-10 лет пользуясь всесторонней неразберихой, дальтонизмом областных и районных керовников, сорвать на подольской рыбке хароший куш. Создали два конкурентных предприятия отрасли ОАО и ДП и разыграли сценарий “внутрихозяйственной борьбы”. Исполнителями стали Оборский, Коцюба, Ядуха, Довгалюк, Дубовецкий, Кизюн, Сутый, Дроб и тд и тп. За это время обе стороны а вернее одна получают “капейку” не перечисляя при этом ни копейки ни за землю ни за воду не выплачивая зарплат и начислений. Захотели сделали одно ОАО банкротом потом второе ДП и все лишь бы власть зрела накал борьбы. Прилавки их торговых точек пусты, рыбы нет, супер прибыль в карманах и все без затрат. Далее появляется новая власть Прус, Гончар,Симчишин,и как будто разрулили ситуацию в пользу Киевско-днепропетровского бизнеса, а не комунального хозяйства громады области! Не исключено что эти предприятия (главного комбинатора), скоро станут одним монолитним “рыбником”, продукцию которого а соответственно и наполнения дырявого Хмельницкого бюджета подоляне не увидят…

 16. Бредня. Сон рябої кобили. Одне що правда що ВАТ не може бути ДП і друге не сваріться хлопці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.