Юстиція Хмельниччини “обезголовлена”

Головне управління юстиції у Хмельницькій області залишилося без керівника.

Екс-начальник управління Неля Продан переведена на посаду першого заступник управління юстиції у Хмельницькій області.

prodan
Довідка НГП.  Неля Продан очолювала Головне управління юстиції у Хмельницькій області з 1995 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Прикольно, одних увольняют – других – переводят

 2. люстрація

 3. Продан понизили в посаді. За яку провину? А може це рятування її від люстрації?

 4. “Смотрящій” Львівщини може стати “смотрящім” Хмельничини

  Одним із наслідків столичної “коаліціади” для Хмельничини може стати несподівана кандидатура Глави держави на посаду очільника Хмельницької ОДА. З неофіційних джерел на Банковій, стало відомо, що на цю посаду, серед інших, розглядається кандидатура колишнього заступника прокурора області та голови Львівської ОДА у 2013-2014 рр. Андрія Мадзяновського.

  Про останнього широкому загалу відомо небагато. На Хмельничині подейкують, що 38-річний Мадзяновський в минулому році внаслідок конфлікту з тодішнім прокурором області Соляром, якого підтримав екс-генпрокурор Пшонка, змушений був подати у відставку. Проте, вже на наступний день Президент України призначив його заступником одіозного губернатора Львівщини Сала. У вузьких колах такий стрімкий взліт Мадзяновського пов”язують з групою РУЕ (Фірташ-Льовочкин), до орбіти якої він ніби-то відноситься. За час керування на Львівщині, екс-прокурор, завдяки жорсткому стилю керування, поза очі зажив слави такого собі “смотрящего” від АП, оскільки саме йому було тимчасово доручено керувати областю під час революційної зими після відставки Сала. На думку галицького політикуму, Мадзяновський зіграв не останню скрипку, аби на Львівщині вдалося уникнути озброєного протистояння влади та львівського Євромайдану.я

 5. А може достатньо Продан взагалі тут працювати,з 95 року очолювала юстицію. При всіх. Хай розкаже де живе і які статки має. Я знаю,що декілька начальників живуть помірно,правильно . І їм вистачає. Забираючи деколи на таксі начальниць дивуєшся їхнім статкам,а інколи запитував,чому так живете? Відповідь нормальна,як люди,з собою на той світ,ще ніхто нічого не забрав .значить можна? А ця зовсім не бідувала,навіть навпаки…

 6. Сама по-людськи не може піти, то допрацюється, що через смітник викинуть,. Як важко корито своєчасно покинути.

 7. Стидно в заступники іти. Думає,що ще вилізе. Але навіть це не спасе. Совість,елементарну совість потрібно мати. В період революцій в відпустках і на лікарняних, відсиділа,запрошували на раду майдана-не прийшла. Це як розуміти? Закон не досконалий,але таким,як Продан і ЗаРнюк потрібно уходити!!

 8. Пусть уберут в первую очередь директоров всех школ и зав. садиков. Корупция процветает и ничего не меняется. Там как брали,так и берут. Им Закон не писан! Даже смешно,когда о деньгах говорят прямо в кабинетах. Симчишин пусть займется,говорить много можно. А охотой на ведьм нечего заниматься!

 9. Головний нехай думає яку ферму дасть в аренду Сабію. Там можливість є кричати серед дерев,битися головою. Рано чи пізно все закінчується,про це варто думати завжди. На рахунок юстиції ,людина з досвідом,багата-ну і що? Нехай ділиться досвідом з молоддю. Махнюк,як грав дурника,так і грає,дограється аж до пенсії . Хвалив ПР так,що чуть з штанів не вискочив,зараз робить те саме,а всі сидять і сміються. Пару дурних лошадєй працюють,бо це іхнє. Бригадир-яка користь від неї? Поставили,бо була коханкою боса,такі вилізають при любих владах. Народ все знає.

 10. Погляд зі сторони. Всі ті хто залишився нормальні люди,і не жирують вони,як деколи про них пишуть. Алім Міщук набагато багатший,кіоски на базарі,землі продавав і душу свою продав. Пан Клюс-дивна людина,на старості вирішив людські долі топтати. Це був перший хабарник в ХТІБО. Екзамен без грошей не можливо було здати,а тепер він суддя. Думайте про вічне пане Клюс,Вам уже багато років. Усі знають чому Ви пішли в раду Майдану,щоби влаштувати свого сина на роботу в обласну раду. Але попався розумний Гончар і не взяв,бо працівник ваш синок ніякий. А взагалі сидіть вдома і читайте пресу. Слободянюк Петро,унікум,працював в архіві,спав там,пив і срав місяцями,кабінет облаштував з душом,холодильником і диванами. Коханок мав все життя,а тепер чесний? Схаменіться керівники і не слухайте пердунів. Робити потрібно в таку важку хвилину для України!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.