Обласна юстиція відмовляться скасовувати реєстрацію осередків Партії регіонів

Головне управління юстиції у Хмельницькій області відмовляться скасовувати реєстрацію місцевих осередків Партії регіонів.

Відповідне повідомлення з’явилося на офіційному сайті обласної юстиції.

“У зв’язку з вимогами Хмельницького євромайдану скасувати реєстрацію місцевих осередків Партії регіонів, Головне управління юстиції у Хмельницькій області інформує про відсутність повноважень останнього для здійснення дій щодо скасування реєстрації зазначених осередків”, – йдеться у заяві.

В облюсті нагадали, що чинне законодавство України передбачає два шляхи припинення діяльності місцевого осередку політичної партії: з ініціативи відповідного керівного органу партії та на підставі рішення суду про заборону діяльності.

“Відповідно до статті 21 Закону України “Про політичні партії” політична партія може бути заборонена в судовому порядку за поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, чи Генерального прокурора України у випадку порушення вимог щодо створення і діяльності політичних партій, встановлених Конституцією України, цим та іншими законами України”, – наголосили в облюсті.

“Відповідно до статті 4 Закону України «Про політичні партії в Україні» втручання з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування або їх посадових осіб у створення та внутрішню діяльність політичних партій та їх місцевих осередків забороняється та тягне за собою встановлену законом відповідальність”, – додали у відомстві Продан.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.