У Кам’янці-Подільському виконком узаконив вимогу водіїв маршруток

Сьогодні виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради узаконив домовленості між водіями маршруток та міською владою.

Виконком проаналізував пропозиції водіїв та вирішив відкласти виконання додаткової умови, щодо дверей на три роки (під час ради перевізників пропонувалось відкласти “до кращих часів”). Враховуючи, що вже минув рік після підписання контракту між приватними перевізниками та владою, у водіїв є в запасі два роки.

Натомість підприємці з власної ініціативи передадуть по 500 грн. на допомогу АТО. За словами заступника міського голови Сергія Бабія, “це бажання самих перевізників. Ніхто не змушуватиме платити тих, хто вже встановив собі автоматичні двері”.

Нагадаємо, що під час позачергової зустрічі ради перевізників міста водії просили відмінити додаткову умову конкурсу, що протягом року вони зобов’язуються встановити автоматичний пристрій для відкриття-закриття вхідних дверей в автобусах.

Підприємці аргументували це тим, що “зараз в країні іде війна, долар значно піднявся, пальне теж, а установка автоматичних дверей зараз коштує 2 тисячі доларів”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.