У Кам’янці-Подільському вдалось уникнути бунту водіїв

У Кам’янці-Подільському відбулась позачергова зустріч ради перевізників міста та міської влади. Причиною цьому стало умови договору, що укладались між водіями та виконавчою владою міста.

Рік тому, окрім стандартних умов конкурсу, для водіїв маршруток ставилась додаткова умова, що протягом року вони зобов’язуються встановити автоматичний пристрій для відкриття-закриття вхідних дверей в автобусах. Тоді водії погодилися на цю умову, але менш ніж за рік їхні плани змінились.

Як заявив завідувач відділу пасажирських перевезень міськради Сергій Дергунов, на жовтень цього року зі 180 приватних маршрутних таксі в Кам’янці автоматичні двері не встановили собі 108 перевізників. У відповідь на це водії заявили, що, коли укладався договір “були кращі часи”.

“Зараз в країні іде війна, долар значно піднявся, пальне теж. Грошей майже немає. Установка автоматичних дверей зараз коштує 2 тисячі доларів”, – заявляли водії.

Перевізники спілкувалися з Асоціацією перевізників України, де їх запевнили, що додаткову умову щодо дверей міська влада може відмінити. На цьому водії і наполягали.

Після тривалих дебатів Сергія Бабія, заступника міського голови, і перевізників міста вирішили:

  1. Водії з власної ініціативи передають громадській організації “Кам’янець – Подільське об’єднання учасників АТО” разову допомогу у розмірі 500 грн. з маршрутки.
  2. Сергій Бабій зобов’язується знайти правові шляхи відтермінування додаткової умови про автоматичні двері до стабілізації ситуації в Україні.

Заступник міського голови не вважає, це компромісне рішення “торгом”. Просто дві ініціативи об’єдналися.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Як базарували так і базарують. Не заплатиш – не поїдеш. Люди – водіям, водії – владі.

  2. Так вони звісно поділяться .Тільки за рахунок пасажирів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.