У Ярмолинцях т.в.о голови РДА без “бою” приступив до виконання обов’язків

Тимчасово виконувач обов’язків голови Ярмолинецької РДА Андрій Шутяк приступив до виконання обов’язків, підписавши відповідне розпорядження 21 жовтня.

Про це НГП повідомив керівник ГО “Люстація Ярмолинець” Орест Слободян.

Активіст пояснив, що вчорашній протестний рух біля будівлі райдержадміністрації був зупинений через небажання влаштовувати безпорядки. Однак Слободян наголосив, що протестувальники у будь-який момент можуть провести народну люстрацію Шутяка, як тільки-но зберуть достатню кількість доказів щодо цього посадовця.

“Людей стримало, що Шутяк призначений т.в.о голови Ярмолинецької  райдержадміністрації. З іншого боку, ми з’ясовуємо подробиці подання кандидатури Шутяка в обхід виконувача обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександра Симчишина”, – зазначив Слободян.

Як писав НГП, 21 жовтня під Ярмолинецькою райдержадміністрацією зібралося близько 100 осіб, частина з яких вийшла протестувати проти призначення Андрія Шутяка тимчасово виконуючим обов’язки голови Ярмолинецької районної державної адміністрації.

Незадоволення викликав той факт, що новопризначений керівник є представником діючого нардепа і кандидата у народні депутати Олександра Гереги у Ярмолинецькому районі.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Почали ініціативу “Ні одного голоса за продажну партію Порошенка”

  2. Вчора вже нопризначений голова використовуючи адмінресурс збирав людей на зустріч з Прошенком, вибачаюсь з Герегою. В нас в Ярмолинцях рахують, що Герега це Порошенко. Єднаймося.

  3. З ким єднатися, з анархією та безпределом? Не плетіт до цього президента, не справиться голова РДА звільнить. Хоча розумію Путінській агентурі не подобається голова адміністрації який воював за цілісність України.

  4. На антимайдан людей возив, знаю.
    А де воював, не знаю. Розкажіть і свідків покажіть. Ганьба Порошенку, продався Герезі.

  5. Партія Порошенка зганьбила себе Коліщаком і К а не Герегою і К. Це Герега програє звязавшись з Порошенком. З Януковичом Герега мав гарний рейтинг.

  6. Найбільший позор це перебіжчик Коліщак. Як він притерся до Порошенка? Гроші роблять все!! І він лізе і лізе!!! Велика помилка,що в блок Петра Порошенка беруть всіх. Не думав,що так може бути.

  7. про шо пиждите, краще дибіла симчишина в шию гоніть

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.