Хмельницька облрада просить центральну владу пояснити доцільність оптимізації трьох райавтодорів

Хмельницька обласна рада просить центральні органи влади пояснити доцільність оптимізації трьох райавтодорів області (Волочиського, Віньковецького і Старосинявського).

Відповідне звернення депутати ухвалили на черговій сесії, повідомив “Незалежному громадському порталу” голова облради Іван Гончар.

Він зазначив, що, якщо в Україні Президент і Кабмін взяли курс на децентралізацію (розширення, передовсім фінансових повноважень місцевих рад – НГП), тоді система автодорів має перейти до комунальної власності.

“За умов децентралізації, керівника облавтодору мають обирати депутати облансої ради і всі дорожні тендери з ремонту доріг повинно виконувати комунальне підприємство. Якщо викинають питання з цільового використання коштів, створюємо тимчасову депутатську комісію для перевірки”, – вважає Гончар.

“Нині ж маємо доволі несправидливу тенденцію, коли мільйонні підряди з ремонту доріг виграють приватні структури, а не автодори. Коли ж справа доходить до закупівлі на зиму піску і солі, то цим мають винятково займатися автодори із райдержадміністраціями”, – додав голова облради.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.