Розкол у “Батьківщині”: Лесков і Гладуняк одночасно збирають фракцію “тимошенківців”

Напередодні пленарної сесії назріває розкол у фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді. Майже в один час 16 жовтня має вібдутися засідання фракції “тимошенківців”.

На 8.30 депутатів збирає виконувач голови обласної організації “Батьківщина” Валерій Лесков і поки що керівник фракції батьківщинівців в облраді Іван Гладуняк, який кличе обранців на 9 ранку.

Лесков кожному обранцю виставив письмовий ультиматум: якщо хтось із фракційних депутатів не з’явиться на засідання, його чекає виключення з фракції.

За даними джерел НГП, більшість батьківщинівців планують піти за Гладуняком, якого у серпні вигнала з партії Тимошенко. Це фактично означатиме створення у раді нової депутатської групи.

За прогнозами наших інформаторів, фракція  “Батьківщини” може скоротитися із 26 депутатів до 6-7-ми.

Як писав НГП, 9 жовтня у готелі “Енеїда” відбулися збори членів фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді. Присутні депутати майже одностайно проголосували за саморозпуск фракції “Батьківщини” в облраді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Очікуваний кінець для Лескова, Гладуняка і всіх звпроданців з Баьківщини. Мельник, тікай. Тебе чекає ще гірший кінець.

 2. Нормальна людина не може бути в одній команді із Юлею!!!!

 3. алкаш і злодій не можуть поділити владу ганьба підарасам.

 4. Автор аллогічно викладує інформація, спочатку пише, що Гладуняк є керівником фракції, а потім, що його ще в серпні виключено з партії, що само собою унеможливлює його перебування на даній посаді. Все це схоже на “я лєгітімний …”.

  • для того, щоб він був виключений з фракції, має бути рішення фракції. А його поки не було. Він може очолювати фракцію навіть будучи безпартійним

   • Відповідно до Положення про фракцію та Статуту партії, якщо голова фракції був виключений з партії він автоматично позбувається посади голови фракції і залишається рядовим членом фракції, як і його заступники.

 5. Цього і потрібно було чекати! Лєскови, Гладуняки та інші лише за владу воюють. Нині вже видно, що “Батьківщина” своє відробила і практично не буде підтримана українцями.

 6. Оля, а де цікаво, на Вашу думку, має бути нормальна людина?

 7. Свидорастов майданутых надо лечить током в ин им Сербского , как это уже делают с сучкой – наводчицей Савченко , или просто – истреблять , как это уже сделано – под Иловайском .

 8. Нужно посмотреть в устав и пололжение. Устав фракция может проигнорирувать(в этой ситуации). Лесков прос……..л фракцию – пусть отдувается.

 9. Мельник С.І. прихований БЮТом «регіонал», касир на виборах президента – 2004, приведений до влади міста у 2006 році, хоче на уламках довіри громади пересісти в кресло депутата Верховної Ради, втекти від відповідальності за прийняті рішення не в інтересах громади міста.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.