На Хмельниччині активісти самі взялись за вдосконалення доріг

Хмельницький молодіжний клуб розвитку оголосив збір даних про слабкі місця на дорогах. Розшукується інформація не лише по автодорогах Хмельницького, а й всієї області.

Якщо ви побачили: неналежну чи пошкоджену дорожну розмітку; дорожні знаки, які погано або взагалі не видимі учасникам дорожнього руху; також, якщо вам відомі місця, де часто (2-3 рази на три місяці) відбуваються ДТП; місця, де розміщення рекламних щитів, білбордів, сіті-лайтів біля дороги, відволікає учасників дорожнього руху та можуть створити небезпеку для учасників дорожнього руху.

Один з прикладів вандалізму, який міг би зацікавити ДАІ: пошкодження світлофору

Один з прикладів вандалізму, який міг би зацікавити ДАІ: пошкодження світлофору

Організатори просять робити чіткі фотографії із коментарями і зазначати місця розташування об’єктів небезпеки. Всі листи із фактами порушення норм чинного українського законодавства будуть сформовані в єдине звернення до керівництва УМВС в області та Державтоінспекції.

“Ми неодноразово звертались із проханнями підтримати ініціативи громадськості до керівництва УМВС у Хмельницькій області та Державтоінспекції Хмельниччини, проте чомусь постійно наштовхуємось на нерозуміння та бюрократичний підхід. Нас не чують або відмовляються це робити. Ця акція із залученням всіх небайдужих робиться  для того, аби Державтоінспекція у Хмельницькому нарешті побачила де є проблеми на дорогах Хмельниччини, які потрібно вирішити”, – розповів НГП один з ініціаторів акції Степан Кушнір.

Відомості про вищезазначені об’єкти можна надсилати на електронну адресу: kushnir.st@gmail.com.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.