Служба автодоріг Хмельниччини розіграла 27 мільйонів на ремонт доріг

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розіграла три лоти на поточний ремонт автомобільних доріг державного значення загальною вартістю 27,2 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Зокрема, ТОВ “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль) за 17 млн. 254 тис. грн проведе поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Житомир-Чернівці; ДП “Хмельницький облавтодор” за 4 млн. 682 тис. грн відремонтує дорогу державного значення Кременець-Біла Церква; ПП “МВМ-13” (Шепетівський район) за 5 млн. 452 тис. грн підлатає дорогу державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Ямковий ремонт цих доріг має бути завершеним до грудня 2015 року.

Комітет з конкурсних торгів відхилив пропозиції  ПАТ “Тернопільський комбінат по виробництву шляхово-будівельних матеріалів”, ПП “Будмонтажсервіс”, МПП “Дружба” та ТОВ “Будінвест – МВ” через  не відповідність умовам документації.

Нагадаємо, що у кінці вересня Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розтендерила 40,5 млн. грн на поточний ремонт автомобільних доріг державного значення.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Не дорого ли стоят наши ямки?

  2. ГНИДЮК і ГУРАЛЬ вже поділили на калькуляторі ці кошти по своїх фірмах зареєстрованих у Тернополі та Хмельницькому. А потім запитуємо, а чому дороги такі погані. Та через таких ХАПУГ, ЖУЛІКІВ та КАЗНОКРАДІВ!!!!! Люстрацію їм треба!!!!!

  3. То то вони 1 рік і 2 місяці ямки закидати будуть? Чи то помилка в тексті?

  4. Ваші коментарі хлопці з дівчатами почитати , то виходить що зовсім не треба проводити тендера і лагодити дорогу…Сміх та й годі! Молодці служаки автодоріг, що провели тендера, може якраз щось і влетить Хмельницькій області з держбюджету і ту покалічену нашу дорогу хоч трохи поремонтують.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.