До Хмельницького повернулись 60 бійців Нацгвардії, які два місяці обороняли Маріуполь

Сьогодні у Хмельницькому урочисто зустріли 60 бійців Нацгвардії з військової частини 3053, які два місяці обороняли Маріуполь.

Про це у “Фейсбуці” написав начальник УМВС України в області Олександр Розізнаний.

“Загартовані боями, вітром і сонцем, вони нарешті повернулися до рідного міста.  Я дякую Богові, що всі 60 бійців приїхали додому живі і здорові. Не зважаючи на те, що хлопці були надзвичайно втомлені, у їх лавах відчувався високий бойовий дух і готовність боротися за Батьківщину до останнього”, – зазначив головний міліціянт області.

Розізнаний наголосив, що у зоні АТО від Хмельниччини перебуває 147 міліціонерів та 30 нацгвардійців.

natsgvardiia

natsgvardiia2

natsgvardiia4

natsgvardiia5

Фото обласної міліції.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. И больше не возвращайтесь вам здесь не рады да и целей будете

 2. я що? приїхали, молодці. Соава Богу.
  а хто нацгвардії допомогав?
  Симчишин і більше ніхто. а хто піариться? Розізнаний?
  прикро всесце. ми назад поїдумо і потовчемо сепарів.

 3. дякуємо вам хлопці. Слава Україні!

  • Може б вони, перед тим, як повертатися на схід, тут би навели порядок. Скажу за красилів, за керівника державного підприємства королюка, ярого регіонала і ненависника майданівців, найвірнішого в районі послужника януковича і ядухи. Місцеві так звані борці за справедливість брехуни і зрадники справи майданівців свободівці на чолі з сабієм і федченком взялися люструвати лише беззахисного, ні в чому невинного редактора газети, доконали завідуючого райвно, втинькували у керівні крісла району своїх ставленників, які як люди, внутрішньо може й непогані, але керувати районом нездатні, що самі прекрасно розуміють. А ось з королюком сабіяки стали друзями. Коротше кажучи, ворон ворону ока не виклює. А тепер ці круки разом з самовисуванцями, колишніми регіоналами, нагло рвуться до Верховної Ради, а незабаром – і до влади місцевої, яку в багатьох місцях уже захопили.
   Тож шановні виборці, будьте пильними. Переважна більшість з вас дуже мудрі люди, збагачені життєвим досвідом минулих років і здатні робити виважені висновки. не дайте себе уже вкотре обманути одними і тими ж брехливими обіцяльниками, щоб потім не мучила совість за продану довіру.Якщо ж всетаки не зуміли визначитись кому довірити свій голос – не голосуйте ні за жодну партію, ні за жодного кандидата, хоч це дуже і дуже неправильна громадянська позиція. Хоч раз станьте самим собоюю

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.