Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам, котрі зводили фортифікаційні споруди у зоні АТО

Депутати Хмельницької обласної ради планують виділити з бюджету 1 млн. 225 тис. грн для часткового відшкодування витрат підрядним будівельним організаціям за виконані роботи з будівництва інженерних споруд у Донецькій області.

Таку процедуру хочуть провести через внесення змін до цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014-2018 роки на черговій сесії облради 20 серпня.

Під компенсацію підпадають три фірми, котрі працювали у зоні АТО:  ПП ”Вектор-М” (Хмельницький), ТОВ ”Білдермакс” (Шепетівка) і ПП ”Городок Унібуд” (Городок).

“Вже на початковій стадії будівництва інженерних споруд було виявлено, що окремі роботи, передбачені проектом (розробник проектний інститут Міноборони України – НГП), не обраховані у кошторисній документації. За результатами прив’язки типових проектів будівництва споруд із врахуванням вартості перевезень працівників, техніки та матеріалів, реальних обсягів земельних робіт збільшилась вартість будівництва по кожному опорному пункту”, – йдеться в обгрунтуванні до цільової програми.

Фото espreso.tv

Фото espreso.tv

Таким чином, вартість будівництва одного взводного опорного пункту зросла, у середньому, на 450 тис. грн – до 3 млн. 850 тис. грн (за висновками ДП «Укрдержбудекспертиза» погоджено вартість будівництва – 3,4 млн. грн).

Як писав НГП, 8 травня цього року Управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації уклало угоду з трьома будфірмами на виконання робіт зі зведення інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави у Донецькій області.

Загальна вартість угод становила 28,5 млн. грн.

Довідка НГП. Рада національної безпеки і оборони прийняла комплекс заходів із прискорення будівництва фортифікаційних ліній і рубежів на Донбасі. Згідно з рішенням РНБО, рішенням президента України, до цього будівництва залучено 20 областей.

У березні Кабмін прийняв рішення про виділення з резервного фонду 865 млн грн на будівництву лінії безпеки на кордоні.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.