Взимку на Хмельниччині споживання газу збільшується у 8 разів

Взимку на Хмельниччині споживання газу збільшується у 8 разів – в межах 75-80 млн.м.куб.

Про це НГП повідомив перший заступник голови правління – заступник з постачання та обліку газу ПАТ «Хмельницькгаз» Василь Семенюк.

За його словами, на території області газосховищ немає, проте в межах виділених лімітів, регіон паливо відбирає з магістральних газопроводів. Також фахівець запевняє, що наразі всі категорії споживачів природного газу стовідсотково забезпечені енергоносієм, перебоїв з газопостачанням немає.

«Питання щодо подальшого зростання ціни на блакитне паливо виключно в межах компетенції держави та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електроенергетики та комунальних послуг. ПАТ «Хмельницькгаз» не встановлює ціни на природний газ. В разі зміни ціни на природний газ для будь-якої категорії споживачів, ПАТ «Хмельницькгаз» в обов’язковому порядку оприлюднить цю інформацію», – пояснив Семенюк, прокментувавши можливе зростання цін на газ.

Довідка НГП. Річний обсяг транспортування природного газу на ПАТ «Хмельницькгаз» складає в межах 850-900 млн.м.куб.

Як правило, у літні місяці газоспоживання населенням області складає близько 10 млн.м.куб природного газу, а у зимові – в межах 75-80 млн.м.куб., що у вісім разів більше.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.