Вихованці Нетішинської школи шаблі підтвердили свої позиції на Кубку України

У Києві завершився Кубок України з фехтування. В черговий раз вихованці Нетішинської школи шаблі підтвердили свої провідні позиції серед вітчизняних мушкетерів.

Переможницею жіночих змагань в індивідуальному заліку стала Галина Пундик, котра у фіналі здолала (15:9) свою подругу по команді Аліну Комащук.

У чоловіків вп’яте поспіль кубок завоював діючий чемпіон країни одесит Андрій Ягодка, котрий у вирішальному поєдинку був кращим за нашого Олега Штурбабіна з аналогічним рахунком (15:9).

Бронзові нагороди теж дісталися збірникам Хмельниччини Дмитру Бойку та Дмитру Пундику.

Закономірно, що і в командних турнірах перемоги отримали як жіночий так і чоловічій колективи нашої області.

У дівчат Галина Пундик, Аліна Комащук та Ольга Жовнір виграли (45:41) у першого складу збірної Києва.

Ще більш переконливою (45:35 ) була перевага Олега Штурбабіна, Дмитра Бойка, Дмитра Пундика та Олександра Торчука над столичними шаблістами.

Приємно відзначити, що за успішні минулорічні виступи на офіційних міжнародних змаганнях (чемпіонах світу та Європи) відповідно до Указу президента України №720/2014 від 13 вересня вказаним спортсменам, окрім Торчука, та їх тренерам: Ользі і Валерію Штурбабіним, Віталію Цисаруку, Олексію Будагянцупризначено стипендії у розмірах від 4 до 12 тисяч гривень.

Закріпившись у національній збірній, вони ведуть підготовку до відповідальних міжнародних стартів 2015 року, щоб якомога вище підняти особисті та командні рейтингив боротьбі за олімпійські ліцензії.

Віктор Флентін.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.