Через борги ПАТ “Хмельницькгаз” відключило від газопостачання понад 2 тисячі споживачів

ПАТ «Хмельницькгаз» відключило від газопостачання понад 2 тисячі боржників задля недопущення подальшого зростання заборгованості за газ, що може призвести до зриву осінньо-зимового (опалювального) періоду.

Про це НГП повідомили у відділі зв’язків з громадськістю  «Хмельницькгазу».

Збільшення заборгованості за спожитий природний газ пов’язано, в першу чергу, з тим, що держава з 1 травня в 1,5 рази підвищила вартість природного газу для побутових споживачів.

Відключення відбуваються, відповідно до Постанови КМУ від 09.12.99 №2246 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання». Відновлення газопостачання можливе лише за умови стовідсоткового погашення боргу, а також сплати вартості робіт за відновлення газопостачання, сума якого становитиме в межаж 350-400 гривень.

Для роботи з боржниками та проведення відключень у ПАТ «Хмельницькгаз» створені та працюють спеціальні мобільні групи по роботі з боржниками, до компетенції яких входить вручення попереджень про сплату боргу протягом десятиденного терміну, а в разі непогашення заборгованості протягом цього строку – від’єднання помешкання від газу.

У  ПАТ «Хмельницькгаз» наголосили, що споживачі області зменшили споживання блакитного палива на 11% порівняно з минулим роком, встановивши газові лічильники за державною програмою для комплексного використання газу та частково в категорії плита-колонка (для приготування їжі та підігріву води).

Загалом, на 1 вересня борги споживачів-фізичних осіб Хмельниччини становили майже 23 мільйони гривень.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.