Кандидатів від «Сили людей» в Кам’янці-Подільському підтримують вихідці з «Батьківщини» – ОПОРА

З громадою Кам’янця-Подільського (одномандатний виборчий округ № 193) зустрілися Олексій Гончарук та Геннадій Друзенко. Вони очолюють виборчий список політичної партії «Сила людей». Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА на своєму сайті, кандидатів представив колишній заступник кам’янець-подільського міського голови й депутат Хмельницької обласної ради (фракція ВО «Батьківщина») Олег Демчук, який очолює місцевий осередок «Сили людей».

Також кандидатів у депутати супроводжували депутати місцевої міської ради Сергій Акимович (недавній керівник місцевої організації «Батьківщини») та Вадим Мендограло.

– У нас жодна політична сила, яка пройшла в Верховну Раду, не виконує свої програми. Партія «Батьківщина» на місцевому рівні зрослася корінням з Партією регіонів, – сказав Сергій Акимович. – Наше бачення збігається з баченням молодої політичної партії «Сила людей», тому ми прийняли рішення так назвати нашу депутатську групу, в яку входить шестеро депутатів.

– Ми прийшли до розуміння, що чужими руками нічого не змінити. На старті домовились про одну річ, яка суттєво відрізняє нас від інших партій – ми з самого початку зробимо все як слід, – заявив Геннадій Друзенко. – Ми за півтора року перейшли від створення осередків по всій Україні до збору підписів, в серпні була зареєстрована партія, а нещодавно рейтинговим голосуванням сформовано виборчий список. Ми йдемо в політику, щоб закласти систему, яка буде працювати не в ручному управлінні, а постійно».

Олексій Гончарук запевнив, що партія «Сила людей» відрізняється від олігархічних політичних проектів і має чітке розуміння децентралізованості країни – наділення громад достатніми повноваженнями. «По всій Україні ми запускаємо проект для місцевих депутатів, щоб люди могли брати на себе відповідальність», – зазначив він.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.