“Штатний земельник” Служби автодоріг Хмельниччини переміг на торгах, не зважаючи на високу пропозицію

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результатами тендера 18 вересня уклала угоду з ПП “Поділляземінвест” (Хмельницький) на оформлення прав власності на земельні ділянки в смугах відведення автодоріг державного значення  протяжністю 273,6 км.

Загальна вартість робіт становить 1 млн. 850 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До грудня 2014 року “Поділляземінвест” повинно підготувати та отримати рішення сесій місцевих рад і розпоряджень облдержадміністрації про надання дозволу на виготовлення техдокументації, встановлення меж землекористування тощо.

Участь у торгах взяли ще дві фірми. Зокрема,  ПП “Мегаполіс 2000” (Хмельницький) запропонувало ціну инжчу, ніж ПП “Поділляземінвест” на 25,1%, але її пропозиція була відхилена.

“При перевірці пропозиції конкурсних торгів виявлено, що при розрахунку ціни пропозиції конкурсних торгів враховані площі земельних ділянок, які більш ніж у три рази менші від фактичних.  Таким чином, при підготовці пропозиції конкурсних торгів ПП “Мегаполіс 2000”, враховані не всі обсяги робіт, що підлягають виконанню, а визначена ціни пропозиції конкурсних торгів не є достовірною”, – зазначено у рішенні комітету конкурсних торгів.

Як відомо, у 2012-2013 роках  ПП “Поділляземінвест” виграло два тендери  Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області загальною вартістю 2,8 млн. грн.

За даними ЄДР, засновником і директором  “Поділляземінвест” є Олександр Борисов.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.