Освітяни купили на 2 млн. грн мультимедійну оргтехніку

Комунальний заклад “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облради за результатами тендера 17 вересня уклав угоду з ПрАТ «ІНКОМ» (Київ) на поставку восьми інтерактивних дошок, мультимедійні проектори сумісні для роботи з інтерактивною дошкою, ноутбуків, багатофункціональних пристроїв, комп’ютерів, принтерів.

Загальна вартість обладнання становить 1 млн. 805 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Поставка має відбутися у навчальні заклади Хмельницької області до 31 грудня цього року за кошти місцевих бюджетів.

На торгах були дешевші пропозиції від  ПрАТ “Литер” (1,5 млн. грн) і  ТОВ « Науково – виробничий центр «Школяр» (1,6 млн. грн), але  комітет з конкурсних торгів їх відхилив “в зв’язку з невідповідністю пропозиції учасників вимогам документації з конкурсних торгів”.

Крім цього, “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облради за результатами торгів закупив у ФОП Власюк Євгена Васильовича (Вінниця) два столи демонстраційні за 209,3 тис. грн. Їх також планують передати школам області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. и что это значит?

    • Что значит? Если реально цена одной доски и проектора составляет максимум 80 тыс.то понятно, есть сумма “комиссионных”,часть которой, после применения закона деления трансформируется в агитационную продукцию кандидата Г,

  2. то що виходить він за бюджетні гроші на вибори йде???

  3. Такі гроші в період війни? Освіта що пальнулась? Шпиталі забиті пораненими. Козли!

  4. Фасоля що чокнувся на своїй посаді? Чи до сьогодні не може зрозуміти,де він знаходиться? Це йому не Полонне . Немає куди гроші подіти? Але ж не зараз мільони викидати.

  5. Офигеть!!! Освіту розігнати, фасолю -посадити, нехай росте!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.