Враження від зустрічі з Лабазюком

Лабазюк в Терешівцях

Лабазюк в Терешівцях

11 вересня громада села Терешовець, що в Хмельницькому районі, була удостоєна зустрічі з народним депутатом України 7-го скликання Сергієм Лабазюком.

Ми з братом також вирішили завітати на цю зустріч, бо не так часто в наше рідне село приїздять люди такого рівня. Я планував відзняти невеличкий сюжет стосовно цього приїзду.

Мені вперше довелось вживу бачити Сергія Петровича. Більшість моїх знайомих говорили про нього не дуже хороші слова. Загалом, по великому рахунку, їхні слова підтвердилися, але про все по порядку.

Спочатку я аж трохи запишався, бо Сергій Лабазюк знає про моє існування і навіть читав мій блог. Потім мені стало дивно, бо він чомусь вважає, що мій блог спрямований особисто проти нього, хоч до цього часу я його жодного разу не згадував. Взагалі, я став таким собі провокатором, хоч зовсім цього не хотів і не люблю таких речей. Далі я спробую неупереджено описати всі враження від зустрічі – сподіваюсь читачам це буде цікаво.

Лабазюк в Терешівцях

Лабазюк в Терешівцях

1. Як говорив сам Сергій Лабазюк, вже те, що він їздить по селам є позитивним. Я з цим погоджуюсь, бо населення має знати своїх обранців в лице і регулярно слухати їхні звіти.

2. Сергій Петрович справді чудовий оратор, якому позаздрить чи не половина діючих нардепів. Людям реально подобається його слухати. Це трохи дивно, бо, за словами знайомих, ще років три тому йому важко було, як то кажуть, скласти два слова докупи. А зараз він готовий годинами аргументовано доводити свою точку зору.

3. Він працює над створенням іміджу молодого, успішного політика, який завжди поруч з народом. Одягнений він був у стильний одяг. Приїхав на не дуже то й дорогому білому автомобілі «КІА». Більш дорогі авто вирішив певно сховати на час виборів.

4. Лабазюк є досить хорошим господарником. Справа в тому, що багатьом селянам, по великому рахунку, байдужа діяльність народного депутата в Києві. Їм цікава виключно його робота в окрузі.

От, скажімо, в сусідніх Шпичинцях підконтрольна сімейству Лабазюків група компаній «ВІТАГРО» зараз активно розбудовує ферму – створює нові робочі місця. Крім того, там цьогоріч видали за пай 12 центнерів зерна, а в Терешівцях тільки 6. Це дуже сильний козир в рукаві Сергія Петровича. Але, я дуже сподіваюся, що він видаватиме таку кількість зерна селянам і в наступному році, незалежно від результатів виборів. Загалом я і сам не проти віддати паї своєї родини під обробіток «ВІТАГРО».

5. Чудово, що Сергій Лабазюк декларує те, що хоче вести чесну і відкриту виборчу кампанію. Було б здорово, якби вибори були змаганням ідей, а не зводилися до брудних передвиборчих технологій. Але хто ж тоді розклеював по окрузі фейкові оголошення від головного його конкурента із пропозицією підзаробити по 500 грн. на добу? Хто був ініціатором реєстрації явно технічного кандидата із відомим на всю Хмельниччину прізвищем?

6. Нардеп жодного разу не назвав прізвищ своїх конкурентів і це дуже сподобалося. Проте, неодноразово він згадував про якогось там колишнього керівника району. Щоправда, я впевнений, що далеко не кожен здогадався: кого він мав на увазі.

7. Сергій Лабазюк вів себе досить толерантно. Він навіть дозволив задати мені питання, хоч знав, що воно буде відвертим і неприємним. Але, я впевнений, що він, як вже досвідчений політик, зі своїми політтехнологами випрацював відповіді на 20-30 найбільш ймовірних компрометуючих питань. Тому, ймовірно, він навіть чекав такого перебігу подій.

8. Сергій Петрович виступив перед моїми односельчанами в якості благодійника, багато розповідав про свої поїздки в зону АТО і підтримку військових. Не хочу тут писати свого ставлення до цього, але треба визнати, що добрі вчинки Лабазюк справді робить. Зокрема, він реально допоміг придбати бронежилет і каску для мого сусіда Богдана Сабата.

Ще до приїзду Лабазюка я поцікавився у знайомих жителів села щодо їхнього ставлення до нього. Так от 7 із 10 людей готові були підтримати Сергія Петровича на майбутніх позачергових виборах. Можливо, своєю палкою промовою він ще когось зумів переконати.

Лабазюк в Терешівцях

Лабазюк в Терешівцях

Негативне.

1. Брутальна поведінка охоронців та помічників Лабазюка, які не дозволяли фотографувати і знімати на відео свого шефа. Кілька мордоворотів постійно хотіли відійти про щось поговорити зі мною, погрожували, тупцювалися по ногах… З цього я зробив висновок, що Сергій Петрович не хоче, щоб його промову потім могли використати проти нього. Але ж він має розуміти, що подібні виступи записати дуже легко. Тому варто певно йому поміняти саму промову і вирізати із неї явно брехливі речі.

2. Сергій Лабазюк вважає себе великим законотворцем – розповідав, що він, у співавторстві з іншими нардепами, зареєстрував у Верховній Раді України біля 50 законопроектів, 6 з яких було прийнято. Насправді ж, згідно Офіційного порталу ВРУ, Лабазюком було зареєстровано 47 законопроектів, лише 2 з яких стали Законами. Більшість із цих законопроектів подавалися або для показухи, або для лобіювання інтересів власного бізнесу. Про це нещодавно аргументовано було доведено в журналістському розслідуванні «Вони знову рвуться до влади».

3. Лабазюк проти люстрації. Він не бачить нічого поганого якщо якийсь чиновник свого часу працював на рижим Януковича. Певною мірою із цим можна погодитися, але ж яким чином нам тоді звільнитися від корупції, яка руйнує нашу країну сильніше путінських потвор. Сергій Петрович дуже не любить партію «Воля», Люстраційний комітет Єгора Соболєва та всі інші організації, пов’язані з люстрацією.

4. Лабазюк вважає, що Майдан був нав’язаний нам ззовні. Що це було не протистояння суспільства проти  режиму Януковича, а битва НАТО проти Росії. Така риторика абсолютно в дусі колишніх і теперішніх регіоналів. Мене це дуже обурило. Цікаво, коли Сергій Петрович красувався взимку на київському Майдані, чи багато він там бачив натівських командос? Майдан тримався на героїзмі та самопожертві простих громадян, переважна більшість із яких були там безкоштовно. Без них не спрацювали б навіть найбільш каверзні технології. От мені цікаво: чи вважає Лабазюк Путіна ху#лом?

5. Лабазюк декілька разів говорив, що відчуває свою провину за все те, що зараз відбувається. Але звучало це, як на мене, зовсім нещиро. Він говорив заїжджені фрази типу: «підтримував Партію регіонів і голосував за уряд Азарова бо цього вимагали інтереси громади». При цьому жодного поганого слова не сказав на адресу Януковича і колишньої влади.

Також Сергій Петрович категорично відхрещується від голосування за «диктаторські закони» 16 січня. Подав навіть в Апарат ВРУ заяву з вимогою вважати, що він не голосував за ці Закони. Але чомусь зробив він це тільки 1 серпня, а не 17 січня. Також він говорив, що є багато свідків його «непричетності» до цього голосування. От мені особисто було б цікаво їх послухати.Ще Сергій Петрович казав, що десь в кінці січня Верховна Рада вже у легітимний спосіб ухвалила аналогічні Закони і що за них навіть голосувала фракція «Свододи» у повному складі. На Офіційному порталі Верховної Ради я не знайшов відповідних Законів.

6. Лабазюк непослідовний у своєму ставленні до Петра Порошенка і до нинішньої влади загалом. Під час свого виступу (знову ж таки в регіоналівському стилі) він декілька разів гостро її критикував, а потім несподівано висловився, що вважав би за потрібне взагалі протягом року-півтора новий парламент не скликати, а всю повноту влади звалити на плечі президенту.

Вийшло так, що позитивного навів навіть трохи більше. Свій вибір я уже зробив і не хочу нав’язувати його читачам. Кожен із Вас сам мусить для себе вирішити чи хотів би бачити таких людей, як Лабазюк в оновленому парламенті.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Директор "Центру нерухомості Романюка Олександра" Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua

Коментарів: 30

 1. Теск виходить за рамки, виправте модератори

 2. Брехня, видали по 8 центнерів за пай

 3. А чому нихто не говорить про списпрацю лабазюка з Ядухою, махинации з будивництвом дориг, ухилення вид сплати податкив, фальсификацию попередних виборив, пидробку ряду засобив захисту рослин та ряд инших грихив Лабазюка

  • Ну для початку правильно пишіт) Ну а на рахунок махінацій, це звідки? Мені просто важливо це знати) всі такі сильні писати щось, а на справді просто тупі, всі щось пишуть наїжають, а факти?

 4. Допис блогера читав, спочатку чекаючи підколки. Але написано на диво толково – на відміну від дебільних коментарів. Інтелектуальний рівень автора відчувається!

  • Та я сам в шоці якщо чесно) Стільки політичних постів почитав там крім бруду нічого, а тут все зі смислом, і факти цих слів дійсно присутні у відкритому доступі в інтернеті, і представлені в мультимедійних форматах)

  • Інтелектуальний рівень на рівні Буби. Цікаво яким місцем Бубі це відчувається? Нічого особистого. Не знаю ні Лабазюка, ні блогера, ні буби.

 5. автор неплохо написал! думал будет критика и обливание гов..м!!!
  а тут вобщем ничего такого ….
  это по крайней мере лучше чем все остальные кандидаты…
  ни колищак никто вообще не удостаивает
  так что Лабазюк молодец!!!

  • Я з вами згоден, дійсно, написано все гарно, зрозуміло, дай правдиво, на мою. думку Лабазюк людина розумна, і він повинен бути у ВР, тому що зі всіх нардепів Хмельницького цей не бреше так багато.

 6. Негідна людина не те що бути нородним депутатом а взагалі займати керівні посади! Ганьба!

  • А его досье вы читали? Он всего добился сам, ему никто не помогал, он рискнул сделал серьезный шаг, и у него получилось, такой человек достоин уважения, а чего добились вы в своей жизни? Вы рисковали по большому?Вы на что способны это только писать фигню! И такой человек должен защищать права Хмельничан в Верховной Раде, кто как не он?

   • ну если у “Серьезный шаг” фамилия Ядуха, тогда да, он всего добился “САМ” ))

    • Да в вас зівість я вам скажу. І взагалі до чого ви тут це пишите? Яке відношення має Ядуха до даної статті?

 7. чего негідна людина??? чего он вам так не нравится?

 8. Да он вроде не плохой такой я вам скажу. Человек по статусу умный, не говорит что то нереальное, не дает не выполнимые обещания, думает умерено, говорит то что правильно, при чем никогда не видел что бы он не уважал своих противников, все делает так как будто в шахматы играет, делает ход подумав, а не от балды, молодец, по больше бы таких)

  • Петюнь ты че?? побольше подстилок регионалов?? гречки много перепало, да?

   • А я вижу вам вопше не попало? То что вы хотите навалить человеку своего кандидата это и так понятно, но человек имеет свое мнение, а вы имеете? Вы говорите плохо за Лабазюка, так в чем проявляется его плохость? Где написано что он из Регеоналов? Мне канечно вопше пофиг, но когда я выбирал себе человека за которого можно проголосовать, то таких я не нашел, Лабазюк имеет процент на уважения, он делает, ерунду но делает, а остальные? гончар что то там тоже пытается, вот они могут что то сделать. Так что Петр в чем то прав.

 9. Да він такий же самий як і всі, майже такий, саме головне що дійсно він не обіцяє того що не зробить, хоча…Хоча я вам скажу це наоборот добре, добре коли ти чуєш ні, ні ми цього не зможем,він хоть правду говорить, а не так як інші, так так ми обіцяємо, а що виходить? голоса отримали і ідіть до дуп* Лабазюк хоть і не дуже добрий нардеп. але справедливий, головне вірити йому можна.

 10. Нормальний автор я вам скажу, пише классно) Лабазюк теж нічого, хороша людина, дбає про село, що б ми тут у місті з голоду не здохли. Молодець!

  • Так ви праві, він думає про село яке нас годує, а з цих кандидатів хто що робе? Фруктовий Рай для нас відкрив один із них, і що, а тут думки про всіх, а не тільки про місто і щоб усе в місті зробити.

 11. Сергій Петрович таких вже хороший, що проголосував за диктаторські закони 16 січня, котрий підтримував Регіоналів)) тепер намагається будь якими коштами відкупитися від цього))Дуже допомагає, коли до нього звертаються батьки бійців АТО, щоб допоміг з амуніцією, їх же питають з якого вони округу. Якщо не з Озерної чи Волочиська, то відмовляють))) рветься знов до депутатства тому, що якщо не пройде можуть з’явитись кримінальні справи проти нього, так як недоторканості вже не буде!

  • Нехай допомагає, він рятує життя,і не важливо для виборів це чи ні, а на рахунок голосування, зайдіть на сайт ВР і прочитайте там про нардепів 188 окр. А раз так всі пишуть що Лабазюк поганий, хто тоді хороший? Гончар? Ні він тупий політик, можливо Коліщак? Ну цей ще так щось може. Мені взагалі здається, що крім цих аргументів більше ніхто нічого не може сказати, а чисто щоб щось фактичне, то такого ніхто не пише, так що не варто говорити то чого нема, не обманюйте мене, і людей які сюди заходят.

   • Чекай но жінко, тебе ніхто не обманює, я зараз зайшов на сайт ВР і перевірив, що Петрович голосував 16 січня і я теж чув що він помогає лише тим людям які попадають під його виборчий округ, так що тебе ніхто не обманює і людей хто сюди заходить, не знаю що ти там собі придумала

    Артем написав одне, ти написала друге і зовсім не в тему…ти дивна

    • О_о, Олег да вы хам, вы только что дискриминировали женщину. она все правильно написала, вы сначала пост Артема прочтите, а том пишите что она не так сделала. Вы пришли сюда на сайт для чего? партия попросила написать что то? Так вот иди те от сюда и не стоит выгораживать своего Босса, он никто в городе, так пешка регеоналов. и не оскорбляйте женщин. В данном случаи Юля права на 100%.

 12. https://www.youtube.com/watch?v=NEwdPn0vU7g#t=111 Факти знайдете в цьому відео

  • И?. Сами подумайте видео без логики, рассказывают об одном и том же, про Колищака почему ничего нет?Про Гончара? И сколько они бабок выложили за этот ролик? Где они деньги такие берут? Эти “Не Умные Люди” город ограбили, а теперь хотят в Киев уехать, мало им.

   • Видно що ти диванний політик, стаття написана про одну людину, відео теж про ту саму людину, ти чомусь приплітаєш інших))) не знаєш не берися)

 13. Якщо бруд Коліщака який абсолютно нічого не зробив для Хмельниччини будучи головою РДА можна назвати фактами, то я майбутній президент України!!!

 14. дістали вже всі зі своїми провокаціями !!!!!!!!!!!!!!! ганьба

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.