Люстрація по-українськи: жертвоприношення замість очищення

Закон про люстрацію потрібен будь-якій європейській країні. Він є перепоною для корумпованих чиновників та службовців, які скоюють неправомірні дії проти народу. Народ України проголосував за шлях до Європи, – значить такий закон потрібен був і всім нам. Такі доленосні закони повинні виноситися на суспільне обговорення.

Закон про люстрацію, що днями проголосували народні обранці, вражає своєю зверхньою вибірковістю та невиправданою агресивністю.

Депутати проголосували його всліпу, вони не бачили його останньої редакції.

Пересічні громадяни не можуть знайти Закон ні в пресі, ні на сайті Верховної Ради, ані на сайті Адміністрації Президента.

Звичайно, багатьох людей необхідно усунути від влади за конкретні приклади корупції розкрадань та хабарництва. Для цього є правоохоронні органи та суди.

Чи не проголосували народні обранці за створення каральної машини для боротьби з політичними опонентами?Чи не перетворяться люстраційні комітети на Особливі трійки НКВС взірця 1937 року??? Хто і яким чином буде проводити люстрацію? За якими критеріями і принципами? Чи як в 1937 році будуть писати наклепи сусід на сусіда, брат на брата, а син на батька?!

Чому під люстрацію  не потрапляють більшість нинішніх міністрів і народних депутатів, які, так чи інакше, працювали з урядом Януковича і які зараз при владі?

Сьогодні, коли країна і так на грані розколу, така люстраціє сіє ворожнечу і розбрат. А мільйон людей, які займали ті, чи інші посади (з мізерною зарплатою держслужбовця,діючи згідно посадових інструкцій), – залишаться на вулиці без засобів для існування. І головна причина – працювали “не у тих керівників”!

Це підриває й основи демократії як такої, сіє радикалізм і ніяк не сприяє об’єднанню країни. І в минулих владних структурах, і тепер є корупціонери. З ними потрібно боротися. Але для цього є прокуратура і суд.

Опозиційний блок не дозволить, щоб в сучасній проєвропейській Україні відродилися середньовічні політичні розправи, а сотні тисяч ні в чому не винних службовців пали їх жертвами.

Ми відмінимо цей Закон! Ми захистимо кожного, хто від нього постраждає! Ми зупинимо розкол і ворожнечу! Ми забезпечимо мир і єдність України!

Андрій Гуменний, експерт з економічних питань.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Заказуха від Партії регіонів?….. Ой, партії розвитку….

  2. Хто кого захистить? Партія ригів переступила через всіх,нахапалися Ядуха,Бернацьська,Гураль і Галищук. Всі решта мали дулю з маком,про що дуже жалкують і ненавидять своє керівництво(бувше). Так само і зараз, ті знову з грішми та з новими партіями,інших вже будуть кидати. Люстрація потрібна,тільки хто буде люстратором? При тій владі всі працювали,всім піти,чи що? Комсомольцям,кегебешникам,який брєд. Ще Петлюру згадайте.

  3. Пролюструйте Очеретну Світлану з театру! Вона всім надоіла. Крала і краде. 6 місяців на лікарняному. Колектив оголошував два рази недовіру,а вона сидить . Купила Хитрука з потрохами. Бігає в раду,все знімає директора. Одного загнала в могилу,тепер другим зайнялась. Галус іі син,тому ця жінка робить те,що хоче. Їй море по коліно,наплювати на всіх. Диплом про освіту купила, квартиру нову купила,вся в золоті і ще мало. Люстрацію!! Ганьба !! Колектив проти вас!!!!

  4. Ця нагла тьотка директор театру? Біла така,нахальна ,гавкала на всіх. Приватним підприємцям було дуже весело,стільки брала,що можна здуріти і ніякої ради вона не боялася. Там в театрі дурдом,ми перейшли в філармонію. Там люди порядні.

  5. Шо ви тулите свій театр? Туди давно ніхто не ходить,бо нема що дивитися.здайте весь театр в аренду,центр міста все ж таки. Ви говоріть про люстрацію. Суддів це стосується перших-зняти всіх,очистити повністю. Виправдали Червонюка. Значить вбивати можна,от дожилися. Потім міліція,СБУ, прокуратура,КРУ, податкова інспекція. А потім голови РДА, голови рад і начальники,заступники,головні бухгалтери,зав.відділами і прочєє . От тоді буде нормально!

  6. Ветер ти дебіл? Давай всіх до прибиральниць,вони теж працювали. О! Медиків забув,вчителів,продавців,які постійно обманюють покупців. Всім кароче хана ветер. А тобі що,тобі до сраки ти вітер!!! ім’я собі нормально напиши козел.

  7. Люстратори кастратори!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.