Мельник “кинув” на ЦНАП чиновника, у якого вичерпаний “моторесурс”

Екс-директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Володимир Швець з 4 серпня переведений на посаду начальника Центру надання адміністративних послуг-адміністратора.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Мельник, повідомляє прес-служба міської ради.

Пан Швець керував  департаментом архітектури та земельних ресурсів вісім років.

Як писав НГП,  Володимир Швець раніше анонсував свій перехід у ЦНАП.

“Про перехід на інше місце роботи я можу сказати так: кожна машина має свій визначений моторесурс, так от мій “моторесурс” перебування на цій посаді вже закінчився. І закінчився давно… Причин багато, не хочу їх називати. Дещо лежить на поверхні, дещо не лежить на поверхні…”, – додав по-філосовськи директор департаменту архітектури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. Мельнік обклався пенсіонерами корупціонерами , замість того щоб дати молодим дорогу . Але ж де молоді можуть поломати схеми і якщо відправити таких як вініков швець і еже з ними , то вони почнуть говорити , а мельнику це не потрібно бо рильце в пушку , все в порядку – треба люструвати мельника першого і далі по списку …..
  Місто не розвивається – одні кіоски і базари мельника .

  • Не треба таких патріотів майдану. То скоріш патріоти путькіна. Легше всього обізвати людину, а самому ні фіга не зробити у цьому світі. Місто жило і живе в дуже складний час. І не треба лялякати. Або ти дуже рвешся до влади не маючи ні мізків, ні досвіду. Або тобі добре коли в місті хаос і безлад раз ти таке кажеш. Молоді треба давати дорогу, але молоді треба вчитись і набиратись знань шоб не ганьбити країну неуцтвом. На майдані кричати легше ніж корпіти над книжками.

 2. мельник здувся, ставка на сема, він показав в адміністрації що може вивести місто на новий рівень

  • не смішіть людей. Що він зробив? В чому він розбирається? 1, 2, 3? А то херню пишите.

 3. “філосовія” одним словом))

 4. Якого сема цього що поставляв тітушок на антимайдан?

 5. Не чіпайте Мельника. Хай область покаже що доброго зробила для міста. Поки що тільки сварки і розборки. Війною не прикривайтеся. Військовим помогають всі і не кричать про це.

 6. Не знаю за сема , а те що сьогодня в місті молодим не дають можливість реалізувати себе це факт.

 7. Типичное совковое мышление, не дают, мешают и тп. Сегодня другой мир, есть возможность получить хорошее образование если не здесь, то за бугром. Если есть желание и мозги на месте и трудолюбие присутствует – успех обеспечен. Если всего этого нет, а только потребительское чувство, что кто-то кого-то куда-то должен пустить – это не серьезно. Этого нет нигде. Долгое время пришлось поработать в Европе, там не то что не пускают, там выталкивают и ты должен доказать своими знаниями, умом, опытом что лучший. Это путь прогресса общества и отбора лучших! И потом у вас видение приложения усилий только во властных коридорах? Тогда у вас какие-то другие цели. Сегодня особо отсро Украина нуждается в создании рабочих мест почти что во всех сферах. Поле деятельности огромное, заодно можно на личном примере показать несостоятельность многих законов принятых Верховной Радой и указать пути улучшения законодательства! Но надо работать! К тому же можно заработать достойные деньги. Но надо работать.

 8. Давно пора від кормушки піти самому.Вже тріщить від всього по швам. Одні і тіж обличчя,роками. Молодь не допускають. Охорона здоров’я-пердун з ресторанами і дачами,культура-п’яниця,жодних великих заходів,все одноманітно,соцзахист-розжерся так,що єлє ходить. І так по кожному можна пройтись. Прийшла і ваша пора панове,дорогу молоді!!!

 9. Мельник нехай би себе куди-небудь кинув,на якийсь цнап. І своє оточення,кумів і родичів. Заховався,а потім буде стрибати на Майдані(дурімар)

 10. Швець в останньому інтервью сказав що вичерпав свій ресурс і після цього мельник ставить його на цнап . Про шо це говорить ???
  Що пан мельник тримає таких пердунів як швець вініков і давіденко бо вони роками заробляли йому гроші і якщо їх звільнити по перше розкриються корупційні схеми , а по друге перестануть приносити золоті яйця . Вихід один – повна люстрація !!!!!!!! Мельника і його оточення !

  • Уважаемый патриот майдана, вы не уважаете старость, вы не уважаете мудрость, вы не уважете ум. Вы хотите власти? Вы страшны без власти, а у власти, страшно подумать! Вы своим родителям тоже говорите такие грязные и обидные слова. Вы себя уважаете после этого? Мне 65 лет, и мой моторесурс тоже немолодой, но это мне не мешало приходить на Майдан. И на Майдане я видел иную молодежь. Вы не патриот майдана, вы провокатор. Умный человек, если любит свою страну, он в ней строит достойное общество, в котором уважают людей. У вас методы коммунистов, для которых все враги, кроме них самих. У вас задание дискредетировать Майдан. Так вот, вам это не удастся! Имейте ввиду!

 11. Де ця рада майдану . Треба на неділю скликати віче і витягувати мельника за вуха на звіт перед громадой , а то він останнім часом як не на лікарняном , то у відпустці ?????? Хто керує містом ?????

  • Вы сделали большой комплимент Мельнику. Он прекрасный менеджер, выстроил крепкую систему хозяйства города, котороая работает и не требует ручного управления. Кто занимается бизнесом или руководил хоть каким-то коллективом прекрасно знает насколько это сложно! Городское хозяйство живет и работает. Уважаю Мельника еще больше. А вы просто необразованный человек и глупый к тому же. Учитесь, сударь не только наукам, но и правилам поведения в обществе. А насчет коррупциии – то методы борьбы с ней известны во всем мире. Перестанут в Киеве брать и давать план на низ, перестанет коррупция существовать. 1-2 показательных суда над всей стране известными коррупционерами и не будет коррупции. Но для вас, извините, это высшая математика. Вы умеет только во всех видеть врагов и преступников. Взгляните на себя со стороны. Расшатать ситуацию в городе вам не удастся, так что отрабатывайте деньги своих хозяев в другом месте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.