Міліція неефективно розслідувала справу земель екс-губернатора Ядухи – прокуратура

У провадженні слідчого управління УМВСУ в Хмельницькій області перебувало актуальне кримінальне провадження, зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань 5 березня 2014 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1 та 2 ст. 364, частинами 1 та 2 ст. 366, частиною 4 ст. 190 КК України, за фактами зловживання службовим становищем посадовцями Шепетівської та Хмельницької райдержадміністрацій, підроблення документів щодо оформлення земельних ділянок та незаконного, шляхом шахрайства, заволодіння землями загальною площею майже 86 гектарів.

Стан досудового слідства у цьому провадженні неодноразово заслуховувався на оперативних нарадах у прокурора області. На усунення виявлених прокуратурою порушень процесуального законодавства в ході слідства Управлінню МВСУ в області внесено два подання.

Однак керівництво міліції належних висновків не зробило і за три місяці слідства ситуація не покращилась. Неефективність та безсистемність слідства унеможливлює в розумні строки прийняти остаточне рішення у справі, вважають в обласній прокуратурі.

У зв’язку з цим, прокурор Хмельницької області Руслан Мартиненко на підставі п.5 ч.2 ст.36 КПК України постановив доручити розслідування у зазначеному кримінальному провадженні слідчому відділу Управління СБУ в області.

З метою забезпечення належного процесуального керівництва у кримінальному провадженні, створено групу прокурорів у складі 2 заступників прокурора області та 7 працівників апарату прокуратури.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Хтось зводить рахунки з попередниками, а в цей час старожили від влади не хочуть аналізувати помилки здійснені ними на протязі двадцяти років своїх щасливих років “царювання”, коли за копійки продавали не забуваючи про влассні кармани промислові підприємства міст області, торгову мережу, транспортну галузь, клуби і кінотеатри кинули на призвояще, вимиваючи бюджетні кошти під гаслами! Де поділись і як приватизувались заводи і фабрики, що стали торгівельними центрами і приносять прибутки іноземцям? Куди йдуть вилучені через ці мережі гроші населення міст і сіл області?
  Є у правоохоронних органів всі матеріали і свідчення, але немає ініціативи!

 2. Наша незалежна історія не така давня, щоб проаналізувати і зрозуміти як відбувалось накопичення капіталу і банкрутство всього працюючого на ці капітали народу.
  Достатньо проаналізувати кризи 1994, 1998, 2002, 2004, 2008, 2010, 2014 років і зрозуміти, держава живе в піраміді кучки ТОПів людей, банківської і податкової системи, яка робить банкрутами населення країни, не створює іншої можливості працювати і забезпечувати собі існування, окрім як жити в борг і мріяти його повернути.
  Але політики не звертають на це уваги і продовжують будувати державу ТОПів і рабів.

 3. Правоохоронним структурам, судовій владі, потрібно зрозуміти, що за гаслами “люстрації” стоять олігархи і список їх не потрібно складати, він є http://forbes.ua/ua/ratings/1, а потрібно виконати свій обов’язок і розслідувати, яким чином і за якими схемами вони привласнили Україну. Їм не потрібне минуле, їм потрібні молоді, виховані ними помічники в подальшому грабуванні країни…Іначе всім “хана”!

 4. мені кажиця що прокуратура зацікавлина в цій афері гнати прокурорских хабарників в шию

 5. Якби так по всіх справах, а то чуть що, йдіть до суду, бо ми не властні над слідчими. Отака вона подвійна “правда”. Ганьба таким прокурорам. Понти для приїзжих, диви бо вони двічі вказували. а міліція не реагує, а кримінальну справу порушити щодо таких міліуіонерів не пробували, чи може то вони ж за прокурорською вказівкою діяли.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.