Свободівець Лещишин божиться ліквідувати побори в обласному Держземагентстві – ВІДЕО

Депутат Хмельницької обласної ради від “Свободи” і кандидат на  посаду керівника Головного управління Держземагентства в області Руслан Лещишин пообіцяв ліквідувати фінансові побори за вирішення земельних питань.

Руслан Лещишин. Фото Віталія Тараненка

Руслан Лещишин. Фото Віталія Тараненка

Про це він заявив на засіданні хмельницької Ради “Майдан”.

Він зауважив, що довкола  Держземагентства “крутяться різні групи впливу”.

“Моє завдання – навести порядок у сфері земель, як кажуть росіяни, кальоним жалєзом випалити корупцію. Гарантую скасувати ставки поборів – 300-500 доларів за гектар і 10 тисяч доларів за посаду керівника районного відділу  Держземагентства”, – заявив він.

На думку Лещишина, сьогодні в обласному Держземагентстві лише десять працівників із сорока працюють ефективно.

За даними НГП, Руслан Лещишин отримав погодження губернатора Пруса на призначення в ГУ  Держземагентства в області.

Довідка НГП. З жовтня 2013 року Головне управління Держземагентства в області очолює Сергій Токар, який до цього працював заступником начальником Управління Держкомзему у Києво- Святошинському районі Київської області.

Згідно з власних джерел “Незалежного громадського порталу”, пролобіював це призначення екс-губернатор Хмельниччини Василь Ядуха і агрохолдинг “Мрія”. Остання структура досить зацікавлена у збільшенні власного земельного банку на території регіону.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. “ГІДНА” кандидатура. От де він і застосує всі навички, здобуті під час дерибану земель в новоушицькому районі разом зі своїм дядьком – колишнім головою Новоушицької РДА, який взяв найбільший хабар в Україні – 10 мільйонів гривень, за дєрибан заповідних дністровських земель і сбогодні “сидить”. “ДУЖЕ ГІДНА” кандидатура…

  • От якщо застосує ці “навички” не за призначенням, то теж буде “сидіти”. А поки що це пусті слова без підтвердження.

 2. Чули, що віднині: хірурги перестали брати штуку-дві баксів за операцію! Довідки в поліклініках не купуються! Золоті медалі в школах не купуються! Військкомати не збагачуються нині на біді! А Ви тут про якісь побори земельників говорите. Пройдіть по-колу приватизації земельної ділянки особисто!!! Тоді , на своїй шкурі відчуєте всі прєлєсті нововведень як і Цнапа так і земельників! Жінка родить дитину за 9 місяців, в приватизацію родять можновладці 1-2 роки. І це все винні не можновладці, а виходить кляті сволочі ліцензіати!!! Закінчила дитина університет, захистилася – ну давай до роботи! Так ні виходить, їдь до стольного града Києва і там четвірка досвідчі фахівці-комісія ще подивиться чи ти вправний геодезист чи земельник! І може змилується і видасть дипломованому спеціалісту сертифікат! Виходить, що в університеті комісія лохотрон і там шарамиги сидять в комісії??? Хочу дочці зробити апостіль. В міністерстві освіти створили госпрозрахункову фірмочку і бриють бабки до 1000 гривень за Апостіль до атестата. А якщо хочеш терміново в 4 рази дорожче. Атестат видало ж міністерство освіти і потім ще бере гроші за те, що підтверджує, що він дійсний і не вкрадений?! Оффігеть! Не біда в тому, що за призначення беруть бабло, а в самій системі, яка на моє превелике розчарування не змінилася. Нагадує часи Горбачова: Гласность, перестройка!

 3. Не пусті слова. Одразу після призначення на посаду “гідний кандидат” створить свою ліцензовану фірму ( не дарма ж вчиться в земельному інституті “мєждународному”), і лише ця фірма буде робити “правильні” документи, які не будуть викликати нарікань в держземагенстві. А всі інші ліцензіати будуть мати купу зауважень від “гідного кандидата”. І ті самі згадані ним 300-500 доларів будуть осідати на рахунку його фірми. Побори в земагенстві може і зникнуть. Але для людей ДЕШЕВШИМИ ці послуги – не стануть.

 4. Бо якщо “гідний кандидат” вже на стадії погодження його на посаду наголошує, що він – БІЗНЄСМЄН (!!!), то, повірте, БІЗНЄС ВІН БУДЕ РОБИТИ НА ВСЬОМУ…

  • Що зараз говорити? Призначать, подивимось. З виду простий чоловік. А те, що не земельник – нічого тут страшного не бачу. Головне, щоб був людиною гідною і поважав нас ліцензіатів! Я особисто з ним незнайомий. Котюк, Лахмотов, Осипенко, Зінчук, Токар, Лещишин! Ротація кадрів скажена! тільки прийде чоловік, і міняють. Може на цій кандидатурі хоть зупиняться?!

   • І хто з цих керівників компетентний, коли Ви їх усіх знаєте і при кому Вам працювалось краще і була стабільність?????

 5. Знову сабій своїх суне, а воно не впихається.

 6. Недарма Тягнибока прозвали Тягнибаксом… Свобода просто знає, де можна бабло заколочувати, от і пхає в хлібні місця своїх,

 7. Святе місце – пустим не буває…

 8. Лещишина знаю особисто. Надзвичайно непорядна особина. Гріш ціна всім цим революціям-люстраціям, коли такий непотріб буде допущений до розпорядження землями області. Нехай розкаже, як він отримав “свій” бізнес і скількох партнерів при цьому кинув.

 9. Галицька сволота ще гірша за донецьку. Сабій курва гуцульська грекокатолицька і тим всьо сказано.

 10. Читати ці коменти просто неможливо. Ненависть, заздрість і просто зробити чи сказати щось погане, нас самих і задавить. Цікаво за цим всім спостерігати, коли Лещишин на Майдані днював і ночував, а у сесійній залі рвав всіх, знаючи, що може втратити не тільки бізнес, а і найдороще, що має – СВОБОДУ, всі мовчали і ніхто його резонансну особу навіть не згадував. А тут тобі на – просто сама коментуєма персона. Просто всі писаки добре знають, що з його приходом земелька вже на шару не дістанеться, а то і більше, назад повернеться, а за махінації прийдеться дорого заплатити. Видно дуже вам цього не хочеться, а прийдеться.

 11. Знаю цього чоловіка. Молодий і порядний. Точно це гарний варіант для цього болота на яке його призначають. Але важко йому буде там. По коментам вже видно що вже є багато недоброзичливців, а не помічників.

 12. Кого вони призначають? Не фахову людину, в данній галузі.Що він там буде робити. Це потрібно знати усі закони.Може заступник буде компетентний.

 13. Призначають бізнесмена, там і так із державної установи зробили заклад який спорожняє кармани пересічних громадям, буди продовжувати роботу яку розпочав Зінчук, займатися деребаном.

 14. То потрібно Лахмотова на колінах просити щоб прийшов і навів порядок. А то “капец” буде всім.

 15. Київ і більшість України вже розчарувався в свободівцях, підтвердження цьому є гарне них результат Тягнибока на виборах президента. Кому вже доводилося стикатися з хапугами зі ” правильної” свободи той ніколи і нікого вже не підтримає, риги і то менші апетити мали. Ганьба!!!! Во свобода і їх ставленикам у владі

 16. Свобода єдина партія, яка не торгує посадами і ломає схеми корупціонерам і покидькам. Тому зараз всі тролі “мочать” Свободу. Тримайтесь хлопці. Украіна вас оцінить.

 17. Свободівці які до цього часу незважаючи на майдан, на небесну сотнью яка вітдала своє життя за зміни в системі поставлено все на хабарі, та взятках. Президенскі вибори показали хто такі “Свободівці” і де їхне місце.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.