Прокуратура взялася за рибу Ядухи і Ко

Прокуратура міста Хмельницького подала до господарського суду області позов в інтересах держави до Державного підприємства «Селекційно-генетичний центр по рибництву «Поділля» і ТОВ «Антоніни-Риба» про визнання недійсним укладеного між ними договору зберігання гідротехнічних споруд – ставів та повернення цього майна держпідприємству.

Про це НГП повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Як стверджує прокуратура, що на підставі зазначених договорів гідротехнічні споруди – стави площею більше 700 тисяч гектарів та вартістю 1,2 мільйона гривень, які розташовані на території Красилівського району, фактично перебували в оренді товариства з обмеженою відповідальністю.

А відтак, держава не лише не отримувала плату за оренду цього майна, а й згідно з договорами повинна була ще й сплачувати кошти за його зберігання.

За даними Єдиного державного реєстру, у співзасновники ТОВ «Антоніни-Риба» входить Петро Галищук, рідний брат заступника голови Хмельницької ОДА Володимира Галищука.

ЄДР

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Сейчас прокуратура признает один договор фиктивным, а Ядуха завтра заключит другой. И опять понеслась….

 2. площею більше 700 тисяч гектарів – щось забагато, може 700 га ??

 3. ШОБ ВИ ЗДОХЛИ СВОЛОЧ РИГІВСЬКІ І ВОЛОДЯ І ВАСЯ!!!

 4. ДП СГЦР “Поділля” та ТОВ “Антоніни риба” перевірити контролюючими органами – негайно, ой повірте мені дуже багато цікавого по випливає – навіть дуже.
  Наприклад за оренду Кузьминського ставка розміром 789 га. орендна плата за користування ним становить 2800 грн. за рік тобто 0.01% від нормативно-грошової оцінки землі!
  А тепер скажіть мені будьте-добрі: чи будуть у нас у бюджетах гроші? ………

 5. Борги за оренду земель водного фонду по області по ДП “Поділля” перед бюджетами різних рівнів сягає до 500 тис.грн.
  Податкова мовчить………..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.