“Хмельницькрибгосп” заявив про рейдерство риби зі ставу

ПАТ “Хмельницькрибгосп” заявило про рейдерство риби зі ставу.

Як повідомив НГП директор підприємства Юрій Дубовецький, 7 жовтня 2014 року особами, які представились працівниками фізичної особи-підприємця Шафранського Юрія, було скоєно протиправний вилов риби на ставу (с. Деркачі), який належить ПАТ «Хмельницькрибгосп» на праві користування.

“Жодних документів, які би підтверджували правомірність користування (акт постійного користування, договорів оренди земельного ділянки, та будь-які інші документи, належних документів), що підтверджує право ФОП Шафранського на користування даною земельною ділянкою водного фонду та вилову риби даними особами не були надані”, – сказав  Дубовецький.

За його словами, працівники ПАТ «Хмельницькрибгосп» намагались завадити незаконному вилову та вивозу риби. В той же час на місце прибули працівники міліції на автомобілі та під’їхав сам ФОП Шафранський Ю.

“Шафранський Ю. надав представникам міліції лише договір на підставі якого, на його думку, він користується гідротехнічною спорудою між ФОП Шафранський та ТОВ «Летичів-Риба». В той же час ТОВ «Летичів-Риба» отримала вищевказані гідротехнічні споруди на зберігання від ДП «СГЦР «Поділля». Відповідно до листа прокуратури Хмельницької області №05/3-0721-11 від 12.06.2014 року всі договори на зберігання державного майна (гідротехнічних споруд) на території Хмельницької області були скасовані господарським судом Хмельницької області та набрали законної сили (в тому числі і договір на зберігання ГТС між ДП «СГЦР «Поділля» та ТОВ «Летичів-Риба», на який посилається ФОП Шафранський Ю”, – пояснив директор “Хмельницькрибгоспу”.

Внаслідок цих дій ПАТ «Хмельницькрибгосп» було завдано суттєвих матеріальних збитків: виловлено 800 кг. риби на загальну суму 15 тис. грн.

Керівництво  “Хмельницькрибгоспу” звернулося до Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури з вимогою провести об’єктивну перевірку.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Навіщо крадіжку називати рейдерством?
  Коли під’їжджає якесь мурло, то це мурло з якимось там прізвищем, а не ФОП. ФОП він по документах у банку й податковій і ПФ.
  Коли пишете, то не забувайте, що пишете для людей, а не для протоколу

 2. В мене не має слів. Пройшло переформатування земель водного фонду! Простими словами Ядуха зіляв усі повноваження Хмельницькрибгоспу, а той діє по сценарію ДП Поділля із групою запакованих боксерів з Авангарду іздять і вибивають земельні ділянки водного фонду на територіі області: деркачі, росолівці, немиренці, кузьмин, антоніни….. Хмельницькрибгосп це та ж сама група бандитів де замішаний і пан панікар та інші кримінальні авторитети про яких так вдало пише та захищає НГП- позор.
  Перед тим як щось писати потрібео перевірити інформацію.
  Мікроавтобус спрінтер із молодиками авангарду – це рибалки ВАТ Хмельницькрибгосп? Ні це тітушки які за часів ядухи стояли на антимайдані та виконували усі його кримінальні розпорядження. Мало того що у ВАТ Хмельницькрибгосп у самого не має документів на усі земельні ділянки та не запускавши рибу у данні водойми приізджають та ВИБИВАЮТЬ рибу та землю у простих яктут написано ФОП які раніше працювали на Кізюна тобто ДП Поділля. А від Кізюна я такого не чекав ! Передав власноруч підписаним дорученням усе майно що належить ДП Поділля у розпорядження ВАТУ цікаво чи погоджувала дане доручення Хмельницька обласна рада, на балансі якоі створено ДП?

 3. Протиправний вилов риби! О це правда за словами…..
  Питання до ВАТ Хмельницькрибгосп: а ви іі туда запускали?
  У вас є акт зариблення?
  При тому у ДП Поділля є теж держ акт на право постійного користування! Цікаво правда?
  І на останок! А де ви були з 2008 року! Зарибляли стави платили заробітню плату проводили благоустрій зберігали майно кормили рибу? Ні ! А вам не давав Ядуха! А тепер ви проснулись клюнули на готовеньке рейдерством!
  Ви шановні дуже подякуйте оцим ФОП що зберегли ваше майно у гарному стані а то з 2008 по 2014 рік від ного і кирпічинки не залишилось!
  Ганьба владі та міліціі що допускає такий бандитизм в нас області!
  В цивилізованому суспільстві даний спір вирішується в чесних судах а не братками боксерами і кримінальними авторитетами.
  Я думаю усім стало ясно ху із ху!

 4. Моя жінка працює в податковій, так вона каже, що ці ФОП та ДП Поділля заборгували за землю нашому Староконстянтинівському району більше 300 тисяч гривень. Це ганьба! Вони мають гідроспоруди, стави та не платять! Як це можливо!

 5. Хай влада дасть працювати тим підприємствам, які можуть та знають що робити і як вирощувати рибу. Вот був раніше рибгосп та хай він і працює. Люди знають, що його хотіли знищити. Треба рибгоспу дати працювати то буде і риба і заробітня плата і податки. Так було завжди.

 6. Так нам всім і треба. За що майданили на те і намайданили!

 7. Да, точно, хозяйственный конфликт))) Если субъект хозяйствования имеет право на землепользования согласно действующего законодательства – он надлежащий землепользователь. Не имеет – к земельному участку не подходи и не занимайся с/х деятельностью, т. к. вся незаконная деятельность это риски. Все отражено в Земельном кодексе Украины, который необходимо чтить и соблюдать. Было достаточно много спорных вопросов по поводу надлежащего землепользования. В Постановлении Пленума Верховного суда Украины от 2004 года указано, что в соответствии со статьями 90, 95, 212 ЗК самовольно занятые земельные участки возвращаются их собственникам или землепользователям с передачей последним несобранного урожая без возмещения затрат, понесенных за время незаконного пользования ими.
  Так что? Кто-то хочет сказать, что Закон не стоит соблюдать??!!! Если не ошибаюсь – Майдан был за законность и порядок!

 8. Простите, но видно невооруженным глазом, что многим так называемым хозяевам – хозяйственникам,председателям сельсоветов и другим к ним примкнувшим выгоден бардак, который Вы же устраиваете))) Незаконно “расхватали” себе земли, налоги не платите, рабочих мест не создаете, профессиональные знания в отрасли аквакультуры отсутствуют, как и отсутствуют основные средства ( технику берете в аренду, зарыбок покупаете в других областях, часто невысококачественным и больным. И в хозяйственном конфликте между Хмельницкрыбхозом и Подолье создаете себе капиталы! Сколько ВАМИ уплачено земельного налога???!!!! Сколько Вы оплатили налогов за аренду гидросооружений??? НОЛЬ! Задолженность по всей области около 2 (двух) млн. грн. Какие работы для их надлежащего содержания были выполнены Вами за последние пять лет??? НИЧЕГО!! видите только схему: 100 гривен вложил – 1000 вынул! И все себе!! Как и раньше должен быть один хозяин – Хмельницкрыбхоз, который способен инвестировать, развивать,содержать, производить и нести ответственность за свою деятельность!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.